حبوبات فله در سال ۹۹ چه قیمتی خواهند داشت؟ نوسان قیمت روز به چه علت است؟ قیمت حبوبات ثبات می یابد؟ برای دریافت اطلاعات با مشاور فروش تماس برقرار نمایید.

قیمت حبوبات در سال ۹۹

حبوبات فله در سال ۹۹ چه قیمتی خواهند داشت؟ در اواخر سال ۹۸ شاهد افزایش بی سابقه ۲۰۰ یا ۳۰۰ درصدی حبوبات در بازار ایران بودیم. یکی از عوامل افزایش قیمت حبوبات به استثنای نخود حذف ارز دولتی از روی واردات حبوبات می باشد که این امر باعث سیر صعودی قیمت حبوبات در سال جدید شد.

در اوایل سال جدید افزایش ۱۳۰۰۰ یا ۱۴۰۰۰ تومان قیمت هر کیلو حبوبات بجز نخود روبرو بودیم که در برخی موارد به ۲۲۰۰۰ و ۲۳۰۰۰ تومان نیز رسید.

پیشبینی نوسان قیمت تا پایان ۹۹

با بالا رفتن قیمت محصولات در سال جدید مانند عدس کانادایی که از ۶۰۰۰ تومان در سال ۹۸ به ۱۸۰۰۰ تومان در سال ۹۹ افزایش قیمت یافت.

قیمت این محصولات در بازار عمده فروشی پیش بینی می شود که تا پایان سال ثبات داشته باشد که این ثبات با توجه به میزان واردات و ارزهای نیمایی و دولتی می باشد.

همانطور که می دانید اگر میزان واردات و عرضه بیش از تقاضا باشد قیمت این محصولات کاهش می یابد اما اگر این جریان برعکس شود یعنی عرضه کمتر از تقاضا باشد نرخ هر کیلو افزایش می یابد که کاملا طبیعی است.

نکته جالب توجه آن است که قیمت حبوبات به قیمت قبل خود باز نمی گردد و می بایست در سالهای آینده شاهد افزایش بیشتر هم باشیم.

اگر نیاز به استعلام قیمت حبوبات دارید و یا اطلاعا کافی در مورد حبوبات متنوع را خواهان هستید می توانید با پشتیبانهای متخصص در حبوبات داریا تماس برقرار نمایید تا هر آنچه که احتیاج دارید اعم از لیست قیمت روز، محصولات متنوع، اطلاعات محصولی همه و همه را از طریق پلهای ارتباطی موجود در سایت حبوبات داریا دریافت نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید