حبوبات فله در سال 99 چه قیمتی خواهند داشت؟

فله در سال 99 چه قیمتی خواهند داشت؟ min

حبوبات فله در سال 99 چه قیمتی خواهند داشت؟ نوسان قیمت روز به چه علت است؟ قیمت حبوبات ثبات می یابد؟ برای دریافت اطلاعات با مشاور فروش تماس برقرار نمایید.

58886

قیمت حبوبات در سال 99

حبوبات فله در سال 99 چه قیمتی خواهند داشت؟ در اواخر سال 98 شاهد افزایش بی سابقه 200 یا 300 درصدی حبوبات در بازار ایران بودیم. یکی از عوامل افزایش قیمت حبوبات به استثنای نخود حذف ارز دولتی از روی واردات حبوبات می باشد که این امر باعث سیر صعودی قیمت حبوبات در سال جدید شد.

در اوایل سال جدید افزایش 13000 یا 14000 تومان قیمت هر کیلو حبوبات بجز نخود روبرو بودیم که در برخی موارد به 22000 و 23000 تومان نیز رسید.

پیشبینی نوسان قیمت تا پایان 99

با بالا رفتن قیمت محصولات در سال جدید مانند عدس کانادایی که از 6000 تومان در سال 98 به 18000 تومان در سال 99 افزایش قیمت یافت.

قیمت این محصولات در بازار عمده فروشی پیش بینی می شود که تا پایان سال ثبات داشته باشد که این ثبات با توجه به میزان واردات و ارزهای نیمایی و دولتی می باشد.

همانطور که می دانید اگر میزان واردات و عرضه بیش از تقاضا باشد قیمت این محصولات کاهش می یابد اما اگر این جریان برعکس شود یعنی عرضه کمتر از تقاضا باشد نرخ هر کیلو افزایش می یابد که کاملا طبیعی است.

نکته جالب توجه آن است که قیمت حبوبات به قیمت قبل خود باز نمی گردد و می بایست در سالهای آینده شاهد افزایش بیشتر هم باشیم.

اگر نیاز به استعلام قیمت حبوبات دارید و یا اطلاعا کافی در مورد حبوبات متنوع را خواهان هستید می توانید با پشتیبانهای متخصص در حبوبات داریا تماس برقرار نمایید تا هر آنچه که احتیاج دارید اعم از لیست قیمت روز، محصولات متنوع، اطلاعات محصولی همه و همه را از طریق پلهای ارتباطی موجود در سایت حبوبات داریا دریافت نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.