قیمت عدس فله سبز کانادایی و روس

قیمت عدس فله

از قیمت عدس فله سبز کانادایی و روس اطلاع دارید؟ کدام یک از عدس های فله کانادایی و روس قیمت مناسب تری دارند؟

قیمت عدس فله

عدس از مهم ترین و پرطرفدارترین حبوبات ایرانی می باشد. هر روزه صدها تن از این محصول در حال تولید، فروش، بسته بندی و آماده عرضه به بازار است و به همان نسبت نیز شاهد مصرف این محصول بین خانواده های ایرانی هستیم. عدس در کشور ما در دو نمونه بسیار محبوب به نام عدس درشت و عدس ریز بسته بندی شده و مورد استفاده قرار می گیرد. نکته بسیار مهم که در رابطه با این محصول باید بدانید این است که متاسفانه تولید عدس در کشور ما در وضعیت خوبی به سر نمی برد و ما نتوانسته ایم تا در تولید این محصول به خودکفایی دست پیدا کنیم.

به همین دلیل عمده عدس موجود در کشور ما به شکل وارداتی می باشد و عدس تولید شده در ایران بخش اندکی از بازار را به خود اختصاص داده است و شرکت ها وارد کننده عدس فله ای با واردات این محصول بازار را در دست دارند. نیاز عدس در بازار ما از طریق این واردات این محصول برطرف شده است و حجم بسیار زیادی از این محصول از کشورهایی کانادا و روسیه وارد ایران می شود.

قیمت عدس فله سبز

بیشتر تولید عدس ایران در استان های زیر صورت می گیرد:

  • اردبیل
  • لرستان
  • ایلام
  • کرمانشاه

و به دلیل تولید این محصول در داخل کشور قیمت عدس ایرانی به نسبت نمونه های خارجی بسیار کمتر بوده و به صرفه است. عدس ایرانی به دلیل محدودیت کشت عموما به صورت فله ای به فروش می رسد و قیمت عدس به صورت فله ای ایرانی با توجه به کیفیت آن ممکن است متغیر باشد.

همچنین بخوانید
عوامل موثر بر قیمت عدس

قیمت عدس فله سبز کانادایی

قیمت عدس فله

کشور کانادا یکی از کشورهای صادر کننده عدس به ایران است و حجم بسیار زیادی از عدس موجود در بازار ایران از این کشور وارد می شود.

قیمت عدس فله ای کانادایی با توجه به نوع آن و برند تولید کننده اش متفاوت است و شما می توانید این محصول را با توجه به نیاز خود در حجم و کیفیت های مختلفی سفارش داده و خریداری کنید. بی شک اگر شما قیمت عدس کانادایی را بخواهید به نسبت قیمت خرده فروشی آن بسیار کمتر است و می توانید این محصول را با قیمت ارزان تری سفارش داده و خریداری کنید.

قیمت عدس فله سبز روسی

روسیه نیز یکی دیگر از کشورهای مهم تولید کنده عدس است که شرکت های وارد کننده ایرانی از این کشور اقدام به خرید عدس و عرضه در بازار می کنند.

عدس روس نیز با قیمت های متفاوتی در بازار وجود دارد و در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد. این محصول نیز با توجه به حجم خرید و کیفیت آن در بازه گسترده ای از قیمت ها در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد.

افراد مختلفی نیاز دارند تا حبوبات به خصوص عدس را به شکل فله ای خریداری کرده و آن را به شیوه های مختلفی استفاده کرده یا به فروش برسانند. برای این افراد قیمت عدس فله ای بسیار مهم است و به همین خاطر آن ها به سراغ محصولاتی می روند که با وجود کیفیت بالا قیمت مقرون به صرفه ای نیز داشته باشند. براش شناخت بیشتر عدس روس می توانید مقاله ای با نام قیمت عدس روسی در بازار را مطالعه نمایید.

انواع عدس روس

در بازار ایران شاهد دو نوع از عدس روس و قزاقستان هستیم و کشور روسیه و قزاقستان تولید کننده دو دسته کلی از عدس های موجود در بازار ایران می باشد.

این دو نوع عدس تولید شده در کشور روسیه عبارتند از:

  • عدس روس ریز و درشت
  • عدس ریز قزاق
همچنین بخوانید
خرید عدس روسی با قیمت مناسب از واردکننده

این دو محصول با قیمت عدس فله ای متفاوتی در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد و شما می توانید آخرین قیمت این محصولات را از طریق لیست قیمت حبوبات در سایت مشاهده کرده و در صورت علاقه به خرید عدس تولید شده در کشور روسیه اقدام به سفارش این محصول کنید.

فروش انواع عدس وارداتی

انواع عدس کانادایی

کشور کانادا نیز همانند کشور روسیه دو نوع عدس را تولید کرده و در اختیار مصرف کنندگان ایرانی قرار می دهد. اگر بخواهیم دو دسته کلی عدس های تولید شده در کشور کانادا که در بازار ایران وجود دارد را نام ببریم باید به موارد زیر اشاره کنیم:

  • عدس درشت کانادایی
  • عدس ریز کانادایی

عدس تولید شده در کشور کانادا کیفیت های مختلفی دارد و با توجه به این کیفیت قیمت عدس فله ای کانادایی متغیر است و شما می توانید با توجه به نیاز و بودجه خود اقدام به سفارش این محصول کنید. البته قبل از آن بهتر است بهترین نوع عدس کانادایی ساسکن را بشناسید.

فروش عمده عدس خارجی

بهترین انتخاب خرید عدس فله

اگر علاقه مند هستید تا حبوبات مختلف، به خصوص عدس را با قیمت مقرون به صرفه و کیفیت بسیار بالا خریداری کنید، به شما دو گزینه زیر پیشنهاد می شود:

  • خرید عمده:

یک انتخاب مناسب، خرید این محصولات به شکل عمده است. بی شک قیمت عدس فله به نسبت عدس خرده فروشی بسیار ارزان تر است. شما می توانید با خرید فله و عمده عدس، حجم بسیار زیادی از این محصول را برای خود سفارش بدهید و تا مدت طولانی بدون هیچ مشکلی از خرید خود استفاده کنید.

  • خرید اینترنتی:

همچنین خرید اینترنتی عدس نیز یکی از بهترین انتخاب خرید است. به شما این امکان را می دهد تا بتوانید عدس را بدون نیاز به حضور فیزیکی سفارش داده و آن را بدون وجود هیچ واسطه ای با قیمت بسیار ارزان خریداری کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.