مناسب ترین قیمت عدس روسی در بازار

قیمت عدس روسی در بازار

مناسب ترین قیمت عدس روسی در بازار چقدر است؟ در سال 1400 قیمت عدس روس از 20000 تومان تا 25000 تومان رسیده است. برای این موضوع باید انواع عدس روس را به خوبی بشناسید.

در این متن به بررسی انواع عدس و به دنبال آن انواع عدس روسی در بازار حبوبات ایران می پردازیم.

قیمت عدس روسی را مورد بررسی قرار داده و با دیگر انواع عدس وارداتی مقایسه می کنیم.

همچنین روی این موضوع که خرید فله ای عدس روسی به چه صورت انجام می شود و عدس روسی امساله با پارساله چه تفاوتی دارد بحث می کنیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره با ما همراه باشید.

قیمت عدس روسی در بازار

قیمت عمده عدس روسی

انواع عدس معمولا بر اساس رنگ آن تعیین می شود که شناخته شده ترین آن ها به صورت زیر دسته بندی می شوند.

  • عدس سبز
  • عدس قرمز (دال عدس)

بر این اساس عدس ها به انواع عدس سبز به سه نوع تقسیم می شوند.

  • عدس سبز درشت
  • عدس سبز متوسط
  • عدس سبز ریز

عدس قرمز یا دال عدس نیز یکی دیگر از انواع عدس می باشد. در حالت کلی عدسی را عدس با کیفیت بالا گویند که دارای دانه های درشت، عطر و طعم عالی باشد و به هنگام پخت پوسته آن جدا نشود و همینطور زمان پخت کمتری داشته و میزان خرابی و دانه های آسیب دیده آن حداقل باشد.

آنچه که در ایران به عنوان «عدس» شناخته شده است و از باقی انواع عدس شناخته شده تر است عدس سبز می باشد. از عدس سبز نسبت به انواع دیگر عدس استقبال بیشتری می شود و طعم آن می تواند با توجه به کشوری که عدس سبز در آن کشت می شود متفاوت باشد اما در هر صورت طعم عدس سبز از طعم باقی انواع عدس بهتر است.

تولید عدس در کشور ما سالانه به حدود 75 هزار تن می رسد، با این حال چون این قلم از دسته حبوبات پر مصرف محسوب می شود جهت تامین نیاز خانوارهای ایرانی به عدس از کشورهایی چون روسیه و کانادا نیز واردات عدس به ایران انجام می پذیرد.

همچنین بخوانید
خرید عدس ریز قزاق امساله

بیش از 40 درصد بازار عدس ایران را عدس روسی به خود اختصاص داده است.

قیمت عدس روسی در بازار ایران از عدس کانادایی مناسب تر است. موضوع مناسب تر بودن قیمت عدس روسیه سبب شده واردات آن نیز نسبت به عدس کانادایی در سال های اخیر افزایش یابد.

این دو نوع عدس تنها در ظاهر است که با همدیگر تفاوت دارند.

عدس روسی دارای دانه های درشتی است که در اکثر مواقع بدون برند خاصی در کیسه های سفید و سبز 25 کیلویی و 50 کیلویی خرید و فروش می شود. البته برندهای معروفی نیز در بازار عدس روس وجود دارند

  • عدس روس شاکار
  • عدس روس عدالت
  • عدس روس ogt

از آنجایی که عدس روسی دارای کیفیت های مختلفی است قیمت عدس روسی نیز در بازار متفاوت می باشد.

خرید عمده عدس روس

تفاوت قیمت عدس روسیه 25 و 50 کیلویی

همانطور که گفته شد عدس روسی به صورت فله ای در کیسه های 25 کیلویی و 50 کیلویی در بازار حبوبات ایران یافت می شود.

قیمت عدس روسی از انواع وارداتی دیگر این محصول و همچنین از انواع عدس تولید داخل پایینتر است و از این رو عدس پرفروش خارجی در بازار ایران به شمار می رود.

عدس روسی درشت کیفیت بالاتری نسبت به عدس روسی ریز دارد و اصطلاحا در بازار حبوبات ایران به عدس ریز عدس آشی نیز گفته می شود.

در فروش فله ای و عمده عدس عدس 25 کیلویی کیفیت ظاهری بالاتر و دانه های درشت تری نسبت به عدس روسی 50 کیلویی دارد و از این رو قیمت آن نیز بالاتر است.

چگونگی خرید عدس روسی از واردکننده

جهت آگاهی از قیمت عدس روسی و خرید انواع 25 کیلویی و 50 کیلویی آن به صورت فله می توانید به وب سایت شرکت حبوبات داریا مراجعه و آن را با دخالت کمترین واسطه خریداری کنید. همچنین می توانید از طریق صفحه قیمت عدس به قیمت روز انواع عدس و سایر حبوبات دسترسی داشته باشید.

همچنین بخوانید
خرید عدس کانادایی و روسی از وارد کننده

خرید عمده عدس 25 کیلویی و 50 کیلویی با توجه به مصرف بالای آن در کشور می تواند سود بالایی نصیب خرده فروشان عدس که آن را به صورت فله خریداری و بسته بندی می کنند و به فروش می رسانند، نماید.

فروش عدس روس امساله و پارساله

از منظری دیگر عدس روسی در دو نوع عدس روسی امساله و پارساله در بازار وجود دارد که عدس روسی امساله به عنوان عدس روسی تازه شناخته می شود و کیفیت بالاتری نسبت به عدس روسی پارساله دارد.

به مراتب قیمت عدس روس امساله بیشتر از قیمت نوع پارساله آن است.

قیمت عدس روسیه همچون سایر اقلام حبوبات در صورت خرید عمده و فله ای در رنج پایین تری قرار خواهد گرفت و خریداران با خرید عمده عدس روسیه می توانند سود بیشتری ببرند.

در این فایل می توانید متوجه شوید عدس روس پارساله برای چه کسانی مناسب است.

نتیجه نهایی:

عدس روسی با توجه به قیمت پایین تر آن نسبت به انواع عدس کانادایی در سال های اخیر جایگاه ویژه ای در سبد خانوارهای ایرانی دارد و با توجه به قیمت پایین آن کیفیت قابل قبولی را نیز ارائه می دهد.

قیمت عدس روسی در بازار ایران با توجه به نوع آن تعیین می شود و از این رو قیمت خاصی را نمی توان به آن نسبت داد.

فروش عدس روسی به صورت فله ای در کیسه های 25 و 50 کیلویی انجام می شود که نوع 25 کیلویی دارای کیفیت بالاتر و به مراتب قیمت بیشتری است.

خرید عدس روسی و بهره مندی از سود بالا از آن وقتی میسر می شود که قیمت عدس روسی با خرید عمده آن نیز پایینتر بیاید.

شرکت های بسته بندی حبوبات و همچنین افرادی که به بسته بندی خانگی حبوبات و فروش خرده آنها می پردازند می توانند با خرید فله ای عدس روسی به سود بالایی دست یابند.

جهت خرید عمده عدس روسی و آگاهی از قیمت عدس روسی در انواع مختلف به وب سایت شرکت حبوبات داریا مراجعه یا با شماره تلفن های مذکور تماس حاصل نمایید.

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.