قیمت لپه فله در سال 99

فروش انواع لپه آذرشهر

قیمت لپه فله نیز مانند دیگر حبوبات در سال 99 افزایش یافته اما می توان با خرید عمده لپه به صورت مستقیم از کارخانه این محصول را با نرخ مناسب تری تهیه کرد.

قیمت لپه فله دارای نرخ های متفاوتی است که این نرخ ها بر اساس موارد متعددی تعیین می شود. از این رو، برای اطلاع از جدیدترین قیمت خرید و فروش لپه می توانید در این بخش با ما همراه شوید.

قیمت لپه فله آذرشهر به صورت عمده

قیمت لپه آذرشهر

قبل  از هر صحبتی درباره قیمت لپه فله خوب است بدانید؛ یکی از شهرهای معروف و بنام در ایران که آن را به عنوان بزرگترین تولیدکننده لپه ایرانی می دانند، آذرشهر است.

گفتنی است که با توجه به مناسب بودن قیمت لپه آذرشهر در کنار کیفیت بالای آن و میزان تولید مناسب این محصول، نیاز داخلی کشور به خوبی تامین شده و این محصول در زمره پرفروش ترین لپه بازار بشمار می رود.

در تعیین قیمت لپه عمده آذرشهر موارد مختلفی از قبیل سایز لپه، کیفیت پخت آن، تازگی محصول، میزان خرید شما و موارد دیگری تاثیرگذار خواهند بود.

گفتنی است که نوع نخود لپه استفاده شده در تولید لپه مورد نظر نیز می تواند از دیگر موارد تاثیرگذار بر قیمت لپه فله آذرشهر نیز بشمار برود که در این میان، لازم است بدانید انواع لپه در آذرشهر از نخود لپه های ایرانی از قبیل

 • نخود زرد کردستان
 • نخود نیشابوری
 • نخود سیاه
 • نخود چگینی

و همچنین نخود شیرازی تهیه می شود. علاوه بر تهیه و فروش انواع لپه های مرغوب از بهترین نخود لپه های ایرانی، در کارخانه های آذرشهر از نخودهای وارداتی از جمله نخود روسی و اتیوپی نیز لپه مورد نظر را  طی فرآیندهای مختلفی تولید کرده و روانه بازار می کنند.

قیمت فروش لپه آذرشهر می تواند با توجه به نخود لپه استفاده شده نیز متفاوت باشد

split peas 3 1
58886

لیست قیمت لپه فله ای

اما لازم است بدانید علاوه بر خرید و فروش لپه آذرشهر یا همان لپه ریز ایرانی در بازارهای داخلی و خارجی، انواع لپه های دیگری نیز در بازار مورد معامله قرار می گیرند که در واقع این لپه ها به عنوان محصول نهایی و آماده وارد کشور می شود. از جمله لپه های وارداتی در بازار حبوبات ایران می توان به

 • لپه روسیه
 • لپه کانادا
 • لپه نخود فرنگی

اشاره نمود. بنابراین با توجه به تنوع بالایی که در خرید انواع لپه وجود دارد، قاعدتا قیمت خرید لپه فله در انواع مختلف نیز متغیر خواهد بود.

به طوری که خرید لپه ایرانی در انواع مختلف با خرید انواع لپه وارداتی تفاوت هایی دارد که قبل از خرید این محصولات بهتر است لیست قیمت فله انواع لپه مورد نظر را از فروشنده خود تقاضا کنید.

و اما اگر به دنبال جدیدترین و کامل ترین لیست قیمت لپه فله در سال 99 هستید می توانید با کارشناسان مجموعه ما در ارتباط بوده و یا با مراجعه به بخش لیست قیمت انواع لپه فله، به روزترین قیمت ها را در اختیار داشته باشید.

خرید لپه فله آذرشهر از کارخانه لپه سازی

تقاضای بالایی که در بازار خرید لپه عمده آذرشهر، برای تهیه انواع لپه تولید شده در این شهر وجود دارد؛ موجب شده تا خریداران این محصول به دنبال خرید لپه آذرشهر به صورت مستقیم و با قیمت مناسب از کارخانه های آذرشهر باشند.

همچنین بخوانید
قیمت لپه در کارخانه آذرشهر

علاوه بر خرید بهترین و مرغوب ترین لپه موجود در بازار حبوبات ایران، قطعاً با خرید لپه فله ای آذر شهر از کارخانه، واسطه ها حذف شده که در این صورت قیمت لپه فله آذرشهر با نرخ واقعی خود عرضه می شود و خریداران عمده می توانند علاوه بر فروش محصولات خود با نرخ مناسب تری در بازار، مشتریان بیشتری را جذب نموده و از طرفی سود قابل توجهی را نیز کسب کنند.

با این حال، شما می توانید انواع لپه آذرشهر را با مناسب ترین نرخ و در عین حال بهترین کیفیت از حبوبات داریا تهیه کنید که دارای بهترین کارخانه تولید لپه ایرانی در آذرشهر بوده و مرغوب ترین محصولات را به صورت مستقیم و بدون واسطه گری در اختیار شما قرار می دهد.

بهتر است برای خرید لپه فله از طریق مراکزی اقدام نمایید که محصول مورد نظر را از کارخانه به دست شما برساند

بهترین و با کیفیت ترین نوع لپه

همانطور که پیش تر گفته شد بهترین نوع لپه ایرانی را می توان لپه آذرشهر دانست که شکل ظاهری آن بسیار متناسب و ریز است و از نظر کیفیت پخت نیز در درجه کیفی بالایی قرار دارد. از نظر قیمت نیز توجه داشته باشید که قیمت این محصول نسبت به دیگر نمونه های موجود در بازار بیشتر بوده و جزو گران ترین لپه ایرانی بشمار می رود.

البته لازم است بدانید در میان انواع لپه آذرشهر، بهترین نوع لپه آذرشهر، لپه هایی است که از نخود زرد کردستان تولید می شوند و دارای رنگ زرد روشن هستند.

این لپه ها در سایزهای ریز و یکدستی هستند و زمان پخت آن ها نسبت به دیگر محصولات مشابه کمتر است و اصطلاحاً به آن ها لپه زودپز می گویند.

سایز انواع لپه

انواع لپه تولید شده در آذرشهر

اما در زمینه قیمت لپه فله تولید شده در آذرشهر، خوب است بدانید پس از لپه ریز ایرانی تولید شده در کارخانه های آذرشهر که از مرغوب ترین نخود لپه های کشت شده در کشور ایران تهیه می شوند، لپه های دیگری که از نخود لپه های خارجی نیز در این مراکز تولید می شوند که این نوع لپه ها نیز دارای درجه کیفیت های متفاوت و درنهایت نرخ های گوناگونی هستند.

به طور مثال لپه اتیوپی یکی از مواردی است که می تواند هم رده لپه ایرانی قرار بگیرد و درجه کیفی نسبتا مشابهی با انواع ایرانی خود دارد که البته کیفیت آن به پای لپه های ایرانی نمی رسد و قیمت آن به نسبت مناسب تر است.

از طرفی دیگر اگر به دنبال خرید لپه ارزان قیمت و مناسب هستید می توانید برای خرید لپه استرالیایی در آذرشهر اقدام کنید. این لپه از نظر درجه کیفی و سایز در حد متوسط قرار دارد و قیمت آن نیز مناسب تر از دیگر نمونه ها می باشد.

البته مدتی است که لپه استرالیایی در بازار حبوبات ایران، کمیاب و حتی نایاب شده اند و لپه های وارداتی روسی به عنوان جایگزین آن ها در بازار خرید و فروش می شوند.

علاوه بر لپه ایرانی، از دیگر انواع لپه های تولید شده در آذرشهر می توان به موارد ذیل اشاره کرد که بر اساس کیفیت از بالا به پایین درج شده اند و طبیعتا قیمت لپه فله در این لیست بر اساس کیفیت نیز از بالا به پایین کاهش می یابد.

 • لپه ریز اتیوپی
 • لپه هندی
 • لپه ریز روسی
 • لپه متوسط  روسی
 • لپه درشت روسی
 • لپه درشت ایرانی
 • لپه نخود فرنگی
واردات لپه خارجی

گفتنی است که سایز لپه نیز در فروش عمده لپه اهمیت بالایی دارد و در واقع لپه های سایز 3 الی 4 میلی متر مانند لپه ایرانی و اتیوپی، از بهترین نوع هستند و همانطور که مشاهده می کنید، لیست بالا نیز از بالا به پایین دارای بهترین اندازه ظاهری بوده و گرانترین لپه ها در سایزهای کوچکتر و مناسب تر قرار دارند.

همچنین بخوانید
تفاوت لپه ایرانی با لپه اتیوپی در چیست؟

مزایای خرید اینترنتی لپه به صورت عمده

یکی از روش های آسان و سریعی که امروزه برای خرید انواع حبوبات بخصوص خرید لپه عمده وجود دارد، خرید اینترنتی لپه است.

امروزه با مراجعه به وبسایت های معتبر عرضه کننده انواع لپه ایرانی و وارداتی می توانید در کمترین زمان و بدون اتلاف وقت، برای استعلام قیمت این محصول اقدام نموده و پس از بررسی های لازم در زمینه کیفیت محصولات مورد نظر، برای سفارش و خرید آن اقدام نمایید.

از دیگر مزایای خرید اینترنتی لپه عمده، یافتن مراکز عرضه مستقیم محصول و ارائه کمترین قیمت برای خرید لپه نیز خواهد بود.

خرید اینترنتی لپه امکان دسترسی به بازارهای بیشتر و طیف گسترده تری از محصولات را برای شما فراهم می کند

iranhobobat split peas azar shahr min

فروش لپه در حبوبات داریا به صورت فله

یکی از مراکز معتبر فروش عمده لپه ایرانی و خارجی، وبسایت حبوبات داریا می باشد که با دارا بودن کارخانه تولید انواع لپه، تجربه یک خرید باکیفیت، ارزان و در عین حال آسان را برای شما فراهم می کند.

کارشناسان فروش حبوبات داریا علاوه بر عرضه تمامی محصولات مورد نظر شما در بالاترین تنوع، آن را در کمترین قیمت بازار و در سریع ترین زمان ممکن برای شما تهیه می کنند.

تنها کافیست با کارشناسان این مجموعه در ارتباط بوده، قیمت محصول مورد نظر را دریافت نموده و پس از پرس و جوی لازم در بازار با خیالی آسوده تر سفارش خود را ثبت کنید.

قطعاً ارائه قیمت رقابتی لپه و انواع حبوبات در مرکز فروش حبوبات داریا، به تاجران حوزه حبوبات این اطمینان را می دهد که تجارتی پرسودتر داشته باشند.

بعلاوه  اینکه میزان خرید شما و در واقع مقدار تناژی که برای خرید انواع لپه سفارش می دهید می تواند قیمت این محصول را برایتان تغییر داده و در صورت خرید تناژهای بالا از قیمت های استثنائی حبوبات داریا بهره مند شوید.

مشاوره رایگان در زمینه خرید عمده لپه، قیمت لپه فله، صادرات انواع لپه و… از دیگر خدمات حبوبات داریا می باشد

برای خرید لپه فله با قیمت مناسب، بهترین گزینه خرید مستقیم از کارخانه و ارسال بار بدون واسطه می باشد. کارخانه های آذرشهر نیز از نظر عرضه انواع لپه در کیفیت های مختلف، سایزهای متنوع و قیمت های مختلف فرآیند خرید عمده را برای شما بسیار آسان تر می کند.

مرکز فروش حبوبات داریا به عنوان عرضه کننده و تولید کننده انواع حبوبات در بازار ایران، امکان خرید انواع لپه و حبوبات به صورت عمده و در هر تناژی را برای شما فراهم کرده است.

فروش لپه به صورت عمده
4 پاسخ
  • iranhobobat گفته:

   سلام
   با تیم فروش در ارتباط باشید تا شما را راهنمایی کنند.
   09127496597
   09128799290

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.