بهترین دال عدس در ایران

قیمت دال عدس کانادایی

در این فایل اطلاعات کامل در مورد دال عدس و بهترین نوع آن را برای شما بیان خواهیم نمود.

دال عدس یک محصول فرآوری شده از عدس قرمز است. در خانواده حبوبات یک محصول به نام عدس قرمز وجود دارد که دارای پوست سبز رنگی است. زمانی که پوست این محصول گرفته می شود عدس های قرمز رنگی زیر آن پوست قرار دارد.

بنابراین دال عدس محصول فرآوری شده عدس قرمز است. به این صورت که دانه های عدس قرمز به دو نیم تقسیم شده و دال عدس به دست می آید.

متاسفانه در ایران تولید این محصول انجام نمی شود و هیچگونه فرآوری روی عدس قرمز صورت نمی گیرد. به همین دلیل تمام دال عدس هایی که در ایران موجود است از کشور های دیگر مثل کشور کانادا وارد ایران می شود.

دال عدس موجود در بازار محصول فرآوری شده از عدس قرمز است.

در این فایل قصد داریم به این موضوع بپردازیم که دال عدسی که از کشور کانادا وارد می شود با چه نام ها و چه برندی هایی وارد می شود و کیفیت کدامشان بهتر است؟

برندهای دال عدس کانادایی

اگر بخواهیم به برند های این محصول بپردازیم می توانیم به برند های ۷۷۷، برند ملو، برند ۸۸ و یکسری برند های متفرقه دیگر اشاره کنیم. البته مهمترین برند دال عدس همین سه برند نام برده است.

  • دال عدس 777
  • دال عدس 88 
  • دال عدس ملو

تمامی دال عدس های موجود در بازار از کانادا به ایران وارد می شود.

کیفیت کدام برند دال عدس بهتر است؟

از نام و برند محصول که بگذریم بحث کیفیت هر محصول نیز اهمیت بالایی دارد.

همانطور که در تصویر می بینید دال عدس دارای دانه های با کیفیتی است. رنگ مطلوبی دارد و یکی از محصولات با کیفیتی است که در بازار حبوبات ایران وجود دارد.

هر مقدار دانه های دال عدس ظاهر مناسب تری داشته باشد و هر مقدار رنگ آن به نارنجی متمایل تر باشد مسلما کیفیت بالاتری نیز دارد.

همچنین بخوانید
مشخصات لوبیا سفید ایرانی

از بین برند های معروفی که در بازار موجود است معمولا برند ملو رنگ بهتری دارد. اما دانه های برند ۷۷۷ کیفیت بالاتری دارد.

به طور کلی می توان گفت که کیفیت سه برند مطرح در کشور، کیفیت یکسانی است. اما برند ۷۷۷ و ملو برندهای شناخته شده تری در بازار هستند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.