نحوه ثبت سفارش از حبوبات داریا

شما به عنوان خریدار حبوبات وقتی به مرکزی برای خرید مراجعه می کنید، همواره با سوالاتی روبرو می شوید. این سوالات می تواند در مورد خرید، نحوه واریز پول و یا حمل و نقل حبوبات باشد.
ما سعی کرده ایم همه سوالات شما را در مورد چگونگی خرید از حبوبات داریا را به صورت شفاف پاسخگو باشیم.

خرید به صورت حضوری است یا غیر حضوری؟
حبوبات داریا هر دو روش را برای مشتریان خود فراهم کرده است. شما می توانید با توجه به شرایط خود خرید حضوری و یا غیر حضوری را انتخاب کنید. مسلما در هر کدام از این روش ها مزایا و معایبی وجود دارد که جهت اطلاع بیشتر از این موارد، می توانید با مشاورین ما در ارتباط باشید.
حجم خرید چقدر می تواند باشد؟
از آنجایی که مشتریان حجم خرید متفاوتی دارند، حبوبات داریا این مشکل را نیز برطرف نموده به طوری که خریداران حبوبات می توانند حداقل میزان سفارش خود را از 500 کیلو تا حجم های بالاتر در نظر بگیرند. بسته به میزان سفارش، قیمت و روش حمل و نقل متفاوت خواهد بود.
سفارش شما چگونه به دستتان می رسد؟
مشتریانی که خرید عمده یا به عبارت دیگر خرید ماشینی دارند از طریق هماهنگی با باربری سفارش آن ها به دستشان می رسد. مشتریانی که خرید در حجم پایین دارند با استفاده از ناوگان اتوبوس رانی و یا باربری های خرده بار، سفارششان به دستشان می رسد. از خدمات متمایزی که حبوبات داریا برای مشتریان خود دارد این است که مشتریان در هر دو روش می توانند هماهنگی حمل و نقل سفارش خود را بر عهده بگیرند. به این صورت که ماشین را خود هماهنگ کرده و یا به باربری موردنظرشان بار تحویل داده شود.
محصولات حبوبات داریا دارای چه کیفیتی هستند؟
حبوبات از جمله محصولاتی است که با کیفیت های متفاوتی در بازار موجود می باشد. از طرفی خریداران حبوبات هر کدام با توجه به نیاز خود کیفیت های مختلفی از حبوبات را لازم دارند. حبوبات داریا کیفیت های مختلفی از حبوبات را با قیمت های متفاوت عرضه می کند تا نیاز همه مشتریان پوشش داده شود و مشتریان بتوانند انتخاب راحت تری داشته باشند.
چگونه از کیفیت حبوبات خریداری شده قبل از خرید مطمئن شویم؟
در خرید حضوری جهت اطمینان از کیفیت محصول، خریدارن می توانند بعد از مشاهده حبوبات اقدام به خرید کنند. در خرید غیر حضوری حبوبات خریداران می توانند بعد از ارتباط با مشاورین، در مرحله اول عکس و فیلم بار را دریافت کرده و بعد از تایید این مرحله در صورت لزوم ارسال نمونه برای مشتری صورت می گیرد تا با اطمینان خاطر خرید خود را انجام دهد.
آیا ممکن است محصول با نمونه ارسالی تطابق نداشته باشد؟
حبوبات داریا با بکارگیری مشاورین و مسئولین فروش متخصص و متعد همواره سعی نموده است که با رعایت تمام نکات در مراحل خرید و در نظر داشتن رضایت دائمی مشتریان جهت همکاری های آینده، از ایجاد چنین مشکلی کاملا جلوگیری کند. مسلما نارضایتی مشتریان سبب قطع همکاری شده و این زیان متوجه حبوبات داریا خواهد بود.
حبوبات داریا
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید