خریداران فله حبوبات

در بازار حبوبات ایران، حبوبات به دو شکل فله و بسته بندی مورد خرید و فروش قرار می گیرد. در این میان حبوبات فله سهم بیشتری از بازار را به خود اختصاص داده است. چرا که گروه های مختلفی در این حوزه، نیاز خود را بیشتر به صورت فله تهیه می کنند.

گروه های فعال در زمینه خرید و فروش حبوبات فله:

 عمده فروشان

فروشگاه زنجیره ای و هایپرمارکت ها

 شرکت های پخش

سوپرمارکت ها و خرده فروشان

 رستوران ها و اماکن تهیه غذا (کترینگ)

از دغدغه های رایج فعالین این حوزه می توان به دسترسی نداشتن به کیفیت مورد نیاز و عدم تامین حبوبات در حجم دلخواه با قیمت دست اول اشاره کرد.

حبوبات داریا برای هر کدام از این دغدغه ها راه حل مناسبی را ارائه می دهد.

هر کیفیتی که مدنظر شما است

از آن جایی که حبوبات دارای انواع فراوانی اعم از حبوبات ایرانی و خارجی با کیفیت های گوناگون در بازار می باشد، در بسیاری از موارد ممکن است مشتریان به خرید محصولات موردنظر خود دسترسی نداشته باشند.

حبوبات داریا به عنوان تولید کننده و واردکننده حبوبات در زمینه انواع حبوبات ایرانی و خارجی فعالیت دارد و در تمام فصول سال، کیفیت های مختلفی از حبوبات را به مشتریان خود عرضه می کند.

تامین حبوبات فله در حجم مورد نیاز با قیمت دست اول

حجم خرید در گروه های مختلفی که به خرید و فروش حبوبات فله مشغول هستند، متفاوت است. به طور مثال حجم خرید حبوبات یک شرکت پخش بسیار بالاتر از حجم خرید یک رستوران می باشد. کنار این که تمامی گروه ها با هر حجم خریدی که دارند، تمایل دارند حبوبات را با قیمت مناسبی (در واقع با قیمت دست اول) تهیه نمایند.

حبوبات داریا با تمامی گروه های حبوبات فله در فعالیت است و هر حجمی که مورد نیاز خریداران باشد با قیمت مناسب تامین می کند.

حبوبات داریا