لوبیا قرمز ایرانی خرید کنیم یا خارجی؟

لوبیا قرمز ایرانی

 

چه نوع لوبیا قرمزی را استفاده کنیم؟

به طور کلی لوبیا قرمز در بازار حبوبات کشور در دو دسته ایرانی و خارجی قرار می گیرد.

در میان انواع لوبیا قرمز ایرانی، نمونه لوبیا قرمز خمین و زنجان شناخته شده ترین این محصولات هستند. و در نمونه های خارجی هم لوبیا قرمز قرقیزستان و لوبیا قرمز اتیوپی نمونه های دیگری هستند  که مورد استفاده قرار می گیرند.

خیلی از مشتریان از ما این سوال را می پرسند که کدام یک از محصولات را استفاده کنیم بهتر است؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که شما در ابتدا نیاز خود را بسنجید و بررسی کنید که مشتریان شما چه کیفیتی و چه قیمتی از لوبیا قرمز را نیاز دارند و انتظار آنان از شما به عنوان یک فروشنده چیست. سپس پس از این بررسی خرید خود را انجام دهید.

راه حل بهتری که برای شما داریم این است که با مشاورین مجموعه حبوبات داریا در ارتباط باشید. مشاورین شما را راهنمایی کرده و نیاز شما را بررسی می کنند.

برای مثال ممکن است یک شرکت بسته بندی سوال کند که کدام نوع لوبیا قرمز را استفاده کند؟ ممکن است این موضوع از لحاظ قیمتی بررسی شود و در صورتی که قیمت لوبیا قرمز قرقیز به صرفه باشد مسلما لوبیا قرمز قرقیزستان را برای بسته بندی پیشنهاد می دهیم.

از طرفی ممکن هست یک عمده فروش در یکی از شهر های ایران این سوال را از ما بپرسد که کدام نوع لوبیا قرمز را خریداری کنم؟ ما بسته به بازار هدف این موضوع را بررسی می کنیم.

به این صورت که اگر مشتریان آن شهر توان خرید کیفیت بالای محصول را دارند بایستی لوبیا قرمز قرقیزستان و یا لوبیا قرمز ایرانی را خرید نمایند.

و اگر مشتریان آن شهر توان پایینی در خرید دارند بایستی لوبیا قرمز اتیوپی و یا لوبیا قرمز ایرانی بوجار خریداری شود.

به طور کلی برای هر شهری بررسی می شود که کیفیت برای مشتریان ملاک است، یا قیمت و یا تناسب هر دو. و سپس طبق نیاز مشتریان این محصول رو عرضه میکنیم.

اگر شما نیز سوالی در این زمینه دارید می توانید آن را با ما در میان بگذارید. مشاورین ما پاسخگوی سوالات شما عزیزان در حبوبات داریا هستند.