قیمت لوبیا قرمز ایرانی در سال 99

قیمت لوبیا قرمز

قیمت لوبیا قرمز در سال 99 نسبت به سال پیش افزایش داشته و از مرز 16000 تومان عبور کرده است. شما می توانید برای خرید اینترنتی لوبیا قرمز ایرانی کلیک کنید.

قیمت لوبیا قرمز فله ایرانی در سال ۹۹

لوبیا قرمز ایرانی در انواع مختلف به صورت فله ای نیز به فروش می رسد که این کار توسط حبوبات داریا نیز انجام می شود. از سری پر فروش ترین لوبیا قرمز هایی که به صورت فله ای، در ایران به فروش میرسند می‌توان به انواع زیر اشاره کرد:

 • لوبیا قرمز خمین
 • لوبیا قرمز زنجان
 • لوبیا قرمز ازنا

البته شهرهایی دیگری نیز هستند که این محصول را به صورت فله ای به فروش می رسانند اما معروفیت موارد یاد شده را ندارند. علاوه بر این لوبیا قرمز توسط کشورهای دیگری هم به ایران وارد می‌شود که  قیمت مخصوص به خود را دارند. همچنین باید گفت قیمت لوبیا قرمز فله ایرانی در سال ۹۹ در ایران نسبت به دیگر حبوبات ها افزایش بیشتری داشته است. به علت اینکه لوبیا قرمز فله ایرانی علاوه بر فروش داخلی به کشورهای دیگر نیز صادر می شود قیمت آن هم نیز متغیر است و با قیمت داخل کاملاً متفاوت می‌باشد.

اگر بخواهیم به صورت روزانه و قدم به قدم قیمت این نوع لوبیای ایرانی فله را بگوییم دچار مشکل می شویم. زیرا نوسان قیمت باعث می‌ شود که اطلاعات اشتباهی به دست مخاطب برسانیم. مبانی فروش عمده لوبیا قرمز کار را برای افرادی که به دنبال قیمت و خرید عمده لوبیا ایرانی هستند راحت کرده است. در واقع با استفاده از این مراکز فروش انواع لوبیا قرمز محصول شهرهای مختلف ایران با تنوع کیفیت و قیمت در دسترس خریدار قرار خواهد گرفت و فعالان حوزه لوبیا قرمز بدون اتلاف وقت میتوانند قیمت ها را مقایسه کرده و سفارشات خود را در وزن های دلخوا ثبت نمایند. همچنین با مراجعه به سایت فروش عمده این محصول علاوه بر آگاهی از قیمت ها و ثبت سفارش، امکان دریافت محصول را در محل خود را خواهند داشت.

با مراجعه به سایت فروش عمده این محصول علاوه بر آگاهی از قیمت ها و ثبت سفارش، امکان دریافت محصول را در محل خود را خواهند داشت.

قیمت لوبیا قرمز خمین در بازار

قیمت لوبیاقرمز ایرانی

در میان تمامی لوبیا قرمز هایی که در کشور ما کشت می شود لوبیا قرمز خمین از بقیه معروفیت‌ بیشتری دارد به همین دلیل مشتریان بسیاری را به خود جذب کرده است. لوبیا قرمز خمین را برای تمامی مصارف خانگی استفاده میکنند و قابلیت استفاده برای هر نوع دست پختی را دارد. لوبیا قرمز خمین را می بایست دقیقاً زمان برداشت آن خریداری کرد زیرا هم کیفیت بهتری دارد و و هم قیمت بهتری دارد. همچنین باید گفته شود به علت این که لوبیا قرمز خمین دارای کیفیت بهتر و بالاتری است، قیمت متفاوت تری نسبت به دیگر لوبیا قرمز ها هم دارد. البته اکثر لوبیا قرمزهای شهرهای همجوار خمین نیز وارد این شهر می شوند و سپس بعد از دست چین شدن وارد بازار فروش می شوند.

لوبیا قرمز خمین از سری محصولاتی است که به صورت عمده و فله قابل خریداری است و با هزینه مقرون به صرفه به دست مشتریان می رسد. باید گفته شود لوبیا قرمز خمین کاملا تضمینی به فروش می رسد زیرا این نوع حبوبات در سالهای گذشته مورد استفاده مشتریان قرار گرفته و اعتماد آنها را به خود جلب کرده است و دیگر نیازی به تست این محصول در هنگام فروش نداریم. تقاضای لوبیا قرمز خمین با هر قیمتی در سطح کشور بسیار زیاد است و همین باعث شده است که رونق در تولید ایجاد شود. قیمت لوبیا قرمز خمین را میتوان از طریق سایت های معتبر فروش عمده این محصول مانند صفحه قیمت حبوبات همین سایت به صورت روزانه دریافت کرد.

در میان تمامی لوبیا قرمز هایی که در کشور ما کشت می شود لوبیا قرمز خمین از بقیه معروفیت‌ بیشتری دارد به همین دلیل مشتریان بسیاری را به خود جذب کرده است.

قیمت لوبیا قرمز زنجان

از دیگر تولید کننده‌ های لوبیا قرمز در کشور ما شهر زنجان است که دارای لوبیا قرمزی بسیار مرغوب و پر مشتری است. لوبیا قرمز زنجان فروش بسیار زیادی در سطح کشور دارد و قیمت آن هم با نوسانات موجود در بازار متغیر است. در این جا باید بگوییم قیمت لوبیا قرمز زنجان در اکثر مواقع به گونه ای است که خرید آن کاملاً مقرون به صرفه است. لوبیا قرمز زنجان همواره طرفداران مخصوص به خود را داشته و همین امر سبب شده تجارت این نوع لوبیا سود خوبی را نصیب صاحبان مشاغل مربوط به حبوبات نماید.

همچنین بخوانید
بهترین قیمت خرید لوبیا قرمز در ایران

 زنجان از سری استان هایی است که حبوبات بسیار زیادی در آن کشت می‌ شود و همین هم باعث شده است که کشاورزان دقت بیشتری بر روی محصولات خود داشته باشند و سعی کنند محصولات بهتر و با کیفیت تری به بازار عرضه کنند. در واقع زنجان یکی از قطب های کاشت لوبیا قرمز در ایران است که مشتریان مخصوص و ثابت خود را دارد که این محصول را به صورت عمده و فله ای خریداری می‌کنند و هر ساله منتظر زمان برداشت آن هستند. خرید عمده لوبیا قرمز زنجان همه ساله توسط مشتریان دائمی انجام میگیرد. سودی که از فعالیت در حوزه لوبیا قرمز نصیب تجار و پخش کنندگان لوبیا می شود به قدری است که می تواند افزایش جزئی قیمت سالانه آن را پوشش دهد. قیمت این محصول در زنجان همه روزه به صورت مستقیم در سایت فروش حبوبات داریا ثبت می شود.

زنجان از سری استان هایی است که حبوبات بسیار زیادی در آن کشت می‌ شود و همین هم باعث شده است که کشاورزان دقت بیشتری بر روی محصولات خود داشته باشند.

قیمت فروش لوبیا قرمز ازنا

قیمت عمده لوبیاقرمز ازنا

شهرستان ازنا یکی از مراکز کشت لوبیای قرمز است که حبوبات مختلف دیگری نیز در آن کشت می شود. قیمت فروش لوبیا قرمز در شهرستان ازنا نیز هرساله با توجه به عوامل متعدد متفاوت بوده اما می توان گفت که به نسبت قیمت مناسبی دارد. باید گفته شود قیمت این محصول در شهرستان ازنا با توجه به کیفیت آن تعیین می‌شود. لوبیا قرمز هایی که در ازنا کشت می شوند شامل لوبیا قرمز جیگری، لوبیا قرمز کپسولی و غیره هستند.

این نکته نیز قابل ذکر است که لوبیا قرمزی که نه تنها در شهرستان ازنا بلکه در تمامی ایران کشت می شود خواص ضد سرطانی دارد. از دیگر خواص لوبیا تنظیم کلسترول خون می باشد و همچنین ریه و سینه را کاملا نرم میکند. بیماری های قلبی و سنگ کلیه از دیگر بیماری هایی هستند که توسط لوبیای قرمز بهبود پیدا می کنند. آخرین بیماری که توسط لوبیا قرمز می شود فشار خون می باشد.

لوبیا قرمز ازنا همان طور که در بالا هم گفتیم بسیار کار آمد و مرغوب است و به این دلیل است که به تمامی شهرستان ها، برای مشتریان بسیاری ارسال می‌شود. لوبیا قرمز ازنا مانند لوبیا قرمز خمین و زنجان کیفیت بسیار بالایی دارد و فروش آن هم نیز در سایت حبوبات داریا به صورت عمده و فله ای است که مشتریان می توانند به راحتی و کاملا آسان آن را خریداری کنند. لوبیا قرمز ازنا مانند دیگر حبوباتی که در این شهرستان کشت می شود بسیار پر فروش می باشد و مشتریان مخصوص به خود را دارد که سالانه آن را به صورت عمده خریداری می‌کنند و تا زمان برداشت سال بعد نسبت به پخش آن در داخل و خارج از کشور اقدام  می کنند.

قیمت فروش لوبیا قرمز در شهرستان ازنا نیز هرساله با توجه به عوامل متعدد متفاوت بوده اما می توان گفت که به نسبت قیمت مناسبی دارد.

قیمت لوبیاقرمز فله

اعلام روزانه قیمت لوبیا در ایران

اعلام روزانه قیمت لوبیا قرمز در ایران می تواند توسط مراکز فروش عمده این محصول انجام پذیرد. قیمت روزانه لوبیا قرمز در ایران وابسته به عواملی زیادی است. که مهمترین این عوامل شامل موارد زیر است:

 • محل کشت
 • نوع کاشت
 • عوامل مربوط به برداشت
 • نوع خرید
 • زمان خرید
 • هزینه های جانبی مانند حمل و نقل
 • وضعیت صادرات
همچنین بخوانید
فروش عمده لوبیا قرمز درجه یک

البته باید گفته شود برخی از مشتریان این محصول ایرانی در اکثر مواقع به اعلام قیمت روزانه اهمیتی نمی دهند و فقط کیفیت را می سنجند. لوبیا در کشور ما انواع مختلفی دارد که ما می توانیم قیمت آنها را در سایت های مختلف چک کنیم اما ممکن است قیمت واقعی به دستمان نرسد پس برای دریافت روزانه قیمت لوبیا در ایران باید به سایت های معتبر مراجعه کنیم. به طور کلی اعلام روزانه قیمت لوبیا در ایران یکی از مواردی است که مشتریان همیشه به دنبال آن هستند و این امر موجب می شود که آنها خرید خود را ایمن تر انجام دهند و دردسرهای پس از خرید و همچنین شک و شبه های قبل از خرید را کنار بگذارند.

البته گاها با توجه به نوسانات ارزی و دیگر عوامل وابسته ممکن است قیمت روزانه دستخوش تغییراتی شود. در سال 99 قیمت لوبیا قرمز با مقداری افزایش روبرو شده است. البته خرید عمده لوبیای تازه و با کیفیت  از مبانی فروش معتبر و دریافت بار در محل میتواند تا حدودی این افزایش قیمت را جبران نماید. شما می توانید برای دریافت قیمت روزانه این محصول به صفحه قیمت حبوبات سایت داریا مراجعه نمایید.

خرید عمده لوبیای تازه و با کیفیت از مبانی فروش معتبر و دریافت بار در محل میتواند تا حدودی این افزایش قیمت را جبران نماید.

فروش عمده لوبیاقرمز

سایر عوامل موثر بر قیمت لوبیا قرمز

لوبیا قرمز از سری حبوباتی است که مانند دیگر حبوبات دارای خواص بسیاری است و در تمامی خانه های ایرانی برای آشپزی و پختن غذاهای خاصی مورد استفاده قرار می گیرد. نام دیگر لوبیا قرمز لوبیای فلفلی و کلیوی است که این نامگذاری به علت ظاهر آن و رنگش می باشد. باید گفته شود کالری لوبیا قرمز به نسبت دیگر حبوبات کمی بیشتر است.  قیمت این محصول ایرانی در سال 99 تابعی از عوامل متعدد مانند نوع لوبیا، محل کشت و میزان برداشت توسط کشاورزان است. علاوه بر موارد یاد شده، عوامل زیر نیز بر قیمت این محصول تاثیر گذار است:

 • در این قسمت باید گفته شود که لوبیا قرمز در ایران دو رنگ نیز دارد. لوبیا قرمز پررنگ و لوبیا قرمز کم رنگ که به نسبت این ویژگی هم نیز قیمت متفاوتی می توان برای آن تعیین کرد.
 • قیمت این نوع لوبیا همه ساله با توجه به عوامل موثر در کاشت و برداشت و فروش متغیر است.
 • همچنین قیمت این لوبیای ایرانی با توجه به نوع آن که در چه مکانی کاشته شده تعیین می گردد.
 • مصرف بالای لوبیا قرمز در برابر میزان تولید آن میتواند بر قیمت لوبیا تاثیر گذار باشد.

با در نظر گرفتن تمامی عوامل تعیین قیمت این محصول، با افزایش قیمت در سال ۹۹ روبه رو شده ایم. از آنجایی که  لوبیا قرمز ایرانی نقش بسیار مهمی در تامین برخی از ویتامین های بدن انسان دارد و همچنین  این نوع لوبیا برای درمان برخی از بیماری ها هم نیز مورد استفاده قرار می گیرد و در سبد غذایی خانوار جایگاه ویژه ای دارد لذا  طرفداران بسیار زیادی دارد. همین امر سبب خرید آن به صورت فله و عمده و پخش آن به صورت بسته بندی و یا فله در سطح بازار است.  

مصرف بالای لوبیا قرمز در برابر میزان تولید آن میتواند بر قیمت لوبیا تاثیر گذار باشد.

قیمت لوبیا قرمز در سال 99 نسبت به محل کشت و کیفیت آن متغیر است.

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.