خرید عدس به صورت عمده از حبوبات داریا

قیمت عدس در بازار

آیا می دانید خرید عدس به صورت عمده بهترین نوع خرید عدس به شمار می آید؟ این نوع خرید مزایای بسیار زیادی از جمله برخورداری از قیمت مناسب دارد.

خرید عدس به صورت عمده از بازرگانی داریا

شرکت هایی که در زمینه خرید و فروش عدس فعالیت می کنند با خرید عدس به صورت عمده میتوانند این محصول را با قیمت مناسب به صورت بسته بندی یا فله به دست مصرف کننده برسانند. از طرفی از آنجایی که خرید به صورت عمده باعث می شود خریدار هزینه کمتری را بپردازد در نتیجه سود خوبی را از آن خود خواهد کرد.

بازرگانی داریا که سالهاست در زمینه فروش عمده حبوبات فعالیت دارد، راه را برای خریداران عمده عدس هموار کرده است. این شرکت با خرید عمده عدس به صورت مستقیم از تولید کننده گان، کارخانه جات و یا واردات مستقیم عدس از کشور های مبدا مانند روسیه و کانادا، قادر است این محصول را با قیمتی بسیار مناسب به صورت تناژی به دست خریداران برساند. در واقع خرید عدس به صورت عمده از بازرگانی داریا کار را برای خریداران عمده راحت کرده است. به این شکل که خریدار بدون صرف زمان اضافی و سردرگمی میان انبوهی از تولید کنندگان داخلی و خارجی در اندک زمان محصول مورد نظر خود را از این شرکت سفارش داده و در محل خود تحویل می گیرد.

خرید عدس کانادایی به صورت عمده

خرید عمده عدس کانادایی

عدس کانادایی به عنوان یکی از انواع عدس های با کیفیت شناخته شده در بازار همواره مورد توجه قرار گرفته است، این محصول توسط شرکت های بازرگانی که در زمینه حبوبات فعالیت می کنند به صورت مستقیم از کشور کانادا وارد شده و در تناژهای بالا در اختیار خریداران عمده عدس کانادایی قرار می گیرد، در واقع خرید عدس کانادایی به صورت عمده از این شرکت ها، باعث صرفه جویی در هزینه و زمان برای خریداران عمده عدس شده و خیال آنها را از موانع و مشکلات واردات راحت میکند.

بازرگانی داریا از جمله شرکت هایی است که عدس کانادایی را به صورت عمده وارد کرده و در تنازهای دلخواه مشتری در اختیار خریداران قرار می دهد. این عدس در گرید های مختلف درشت، متوسط و ریز وجود دارد که با توجه به این ویژگی ها قیمت گذاری می شود و دست خریدار برای انتخاب این محصول در تنوع و کیفیت های مختلف کاملا باز است.

اگر می خواهید شناخت بیشتری نسبت به عدس کانادایی ساسکن که شناخته شده ترین نوع عدس کانادایی است داشته باشید، قیمت عدس ساسکن را مطالعه کنید.

خرید عدس به صورت عمده از مراکز معتبر تولید کننده و وارد کننده حبوبات، مانند بازرگانی حبوبات داریا خریدی ایده آل به لحاظ قیمت، حجم و کیفیت است.

مزایای خرید عدس کانادایی به صورت عمده

از مزایای خرید عدس کانادایی به صورت عمده از بازرگانی داریا میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

 • صرفه جویی در هزینه: با خرید عدس از یک وارد کننده معتبر، هزینه های جانبی برای ارتباط با کشور مبدا و پرداخت هزینه های گمرکی و هزینه حمل از بین رفته و خریدار عمده عدس به راحتی محصول را در محل خود تحویل میگیرد.
 • صرفه جویی در زمان: در این روش خریدار عمده عدس بدون صرف زمان فقط بایک تماس تلفنی و یا مراجعه مستقیم به سایت عامل فروش میتواند محصول مورد نظر را سفارش داده و در کمترین زمان تحویل بگیرد.
 • تنوع محصول: عدس کانادایی در انواع مختلف توسط شرکت های وارد کننده به فروش میرسد به این ترتیب خریداران عمده عدس کانادایی میتوانند این محصول را با توجه به اهدافی که دارند در گریدهای مختلف با قیمت های مناسب خریداری نمایند.
 • خرید محصول با کیفیت و تازه: یکی از مواردی که خریداران عمده عدس کانادایی همواره به آن توجه میکنند خرید عدس با کیفیت است. انتخاب یک مرکز فروش معتبر این امکان را به خریداران میدهد تا بتوانند عدس تازه سبز رنگ که تولید امسال است را خریده و در نتیجه کیفیت محصول خود را نیز برای مشتریانشان تضمین نمایند. ( هرچه رنگ عدس سبزتر باشد یعنی محصول تازه تر است، رنگ قهوه ای نشان از کهنه بودن عدس دارد)

یکی از مواردی که خریداران عمده عدس کانادایی همواره به آن توجه میکنند خرید عدس با کیفیت است.

خرید عدس روس به صورت عمده

خرید عمده عدس روس

با توجه به اهمیت بالایی که عدس در تغذیه دارد این محصول در کشورمان به مقدار قابل توجهی مصرف میشود. بنابر این علاوه بر تولید داخلی از کشورهای دیگر نیز وارد میشود . یکی از کشور های که عدس آن کشور از کیفیت مطلوبی برخوردار است روسیه می باشد. که به صورت گسترده واردات عدس روس به کشورمان صورت میگیرد. عدس روس با توجه به کیفیت مطلوبی که دارد از گذشته تا به امروز نظر خریداران عمده عدس را به سمت خود معطوف کرده است. خرید عدس روس یه صورت عمده از شرکت های وارد کننده  صورت گرفته و در سراسر کشور پخش میشود.

همچنین بخوانید
فروش عدس ساسکن (Sasckan) کانادایی تازه

عدس روسی با توجه به اینکه در تنوع بالا و قیمت های مختلف توزیع میشود همواره از مشتریان متعددی برخوردار است، عدس روسی در کیسه هایی با وزن های مختلف به بازار عرضه میشود که هنگام خرید عمده این محصول باید به خالص بودن آن توجه شود، در واقع بعضی از شرکت های سودجو با مخلوط عدس درجه یک و درجه دو در کیسه های 30 تا 50 کیلویی آن را با عنوان عدس درجه یک به فروش میرسانند پس بهتر است در هنگام خرید، محصول مورد نظررا رویت کرده و با خیال راحت خرید خودر انجام دهید.

عدس روس با توجه به کیفیت مطلوبی که دارد از گذشته تا به امروز نظر خریداران عمده عدس را به سمت خود معطوف کرده است.

مزایای خرید عدس روس به صورت عمده

از مزایای خرید عمده عدس روس قیمت مناسب آن نسبت به عدس کانادایی است درواقع خرید عمده عدس روس با کیفیت و قیمت مناسب امروزه توجه اکثر فعالان حوزه حبوبات را جلب کرده است. تنوعی که عدس روسی دارد این امکان را به خریدار میدهد تا بتواند این محصول را با قیمت های مختلفی خریداری نماید، یکی از محبوبترین انواع عدس روسی که همواره مورد توجه خریداران قرار گرفته است عدس روس شاکار میباشد که با کیفیت و قیمت مناسبی که دارد توانسته بخش عظیمی از بازار عدس را به خود اختصاص دهد.

یکی از شرکت های وارد کننده که عدس تازه روس را با قیمت مناسب  به صورت عمده به سراسر ایران ارسال میکند حبوبات داریا است که طبق تقاضای خریدار انواع مختلف ریز و درشت عدس روسی را ارائه میدهد.

قیمت عمده عدس کانادایی

قیمت خرید عمده عدس فله

قیمت خرید عمده عدس به صورت فله متاثر از موارد متعددی است، یکی از عمده ترین مواردی که تاثیر گذار بر قیمت خرید عمده عدس است نوع محصول و کیفیت آن می باشد، انواع مختلفی از عدس با کیفیت ها و درجه بندی های متنوع در بازار فروش عمده عدس وجود دارد که هر کدام قیمت مختص به خود را دارد. نوسانات ارزی بازار نیز میتواند بر قیمت عدس وارداتی تاثیر گذار باشد به طور کلی میتوان به موارد زیر به عنوان عوامل تاثیر گذار بر قیمت خرید عمده عدس فله اشاره کرد.

 • کیفیت عدس
 • زمان خرید عدس
 • وجود محصول در انبار یا بندر ترخیص
 • هزینه هایی که برای ترخیص و دریافت محصولا صرف شده است
 • حجم خریداری شده و درصد تخفیفات برای حجم های بالاتر
 • نوسانات ارزی
 • نرخ دولتی یا آزاد
همچنین بخوانید
خرید عدس ریز قزاق امساله

موارد ذکر شده و بسیاری از موارد متعدد دیگر بر قیمت خرید عمده عدس فله تاثیر گذار است، در واقع خریداران عمده عدس میتوانند در هر زمان با استعلام قیمت از مبانی فروش و خرید عدس به صورت عمده نسبت به دریافت نرخ روز اقدام نمایند.

یکی از عمده ترین مواردی که تاثیر گذار بر قیمت خرید عمده عدس است نوع محصول و کیفیت آن می باشد.

خرید عدس فله یا بسته بندی؟

به طور کلی عدس و سایر حبوبات به صورت فله یا بسته بندی عرضه می شود، یکی از روش های کسب درآمد افرادی که در حوزه حبوبات مختلف مانند عدس فعالیت میکنند خرید عدس فله و فروش ان پس از بسته بندی است و به این ترتیب سود خوبی را دریافت میکنند. البته بعد از خرید فله عدس به صورت عمده میتوان آن را با توجه به سلیقه مشتری به صورت فله و یا بسته بندی توزیع نمود.

از مزایای خرید فله عدس می توان به پایین آمدن قیمت نهایی آن اشاره کرد، چرا که هزینه های بسته بندی را شامل نمی شود. در واقع یکی از دلایلی که مشتریان خرید عدس به صورت عمده، تمایل به خرید فله این محصول دارند همین تفاوت چشمگیر قیمت آن نسبت به نوع بسته بندی شده است، شرکت های فروش عمده عدس این محصول را در کیفیت های بسیار عالی که مناسب برای بسته بندی و حتی صادرات میباشد به صورت فله و با قیمت مناسب به سراسر کشور عرضه میکنند. خریدار میتواند با مراجعه به قسمت فروش سایت و یا تماس تلفنی نسبت به سفارش عدس فله در تناژهای دلخواه اقدام و محصول را در محل مورد نظر دریافت نماید.

قیمت عدس بسته بندی

یکی از دلایلی که مشتریان خرید عدس به صورت عمده، تمایل به خرید فله این محصول دارند تفاوت چشمگیر قیمت آن نسبت به نوع بسته بندی شده است.

خرید عدس به صورت عمده از مراکز معتبر

عدس به عنوان یکی از حبوبات ضروری و پر مصرف در میان سبد خانوار بسیار مورد توجه قرار گرفته است. یکی از دلایل مهم این محبوبیت، می توان به خواص بی شمار این محصول اشاره کرد.  به همین دلیل عده زیادی به سمت بازار ا عدس کشیده شده اند تا در زمینه خرید عمده عدس و فروش و آن در بازار های داخلی و خارجی کسب درآمد نمایند.

ولی یکی از دغدغه های خریداران عمده عدس پیدا کردن مرکز معتبر فروش عمده این محصول است که بدون دردسر و در کمترین زمان بتوانند محصول مورد نظر را در کیفیت و قیمت مناسب در کمترین زمان سفارش داده و در محل خود تحویل بگیرند. یکی از شرکت هایی که در این زمینه فعالیت میکند حبوبات داریا است که به عنوان حلقه ای بین خریداران عمده عدس و تولید کننده گان داخلی و خارجی کار را برای فعالان این حوزه بسیار آسان کرده است. در واقع خرید عمده عدس از حبوبات داریا این امکان را به خریدار میدهد تا بدون دردسر و بدون مشکلاتی مانند ارتباط با تولید کننده گان داخلی و یا مشکلات و محدودیت های واردات محصول از کشور مبدا، بتوانند به راحتی محصول مورد نظر را در تناژ های دلخواه خرید نمایند.

از شرکت هایی که در این زمینه فعالیت میکند حبوبات داریا است که به عنوان حلقه ای بین خریداران عمده عدس و تولید کننده گان داخلی و خارجی، کار را برای فعالان این حوزه بسیار آسان کرده است.

خرید عدس به صورت عمده از مراکز معتبر تولید کننده و وارد کننده حبوبات، مانند بازرگانی حبوبات داریا خریدی ایده آل به لحاظ قیمت، حجم و کیفیت است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *