فروش دال عدس 777 و ملو با قیمت مناسب

فروش دال عدس

آیا می دانید بهترین راه برای خرید دال عدس 777 و ملو چیست؟ فروش دال عدس 777 و ملو با قیمت مناسب تحت چه شرایطی امکان پذیر است؟

دال عدس نوعی حبوبات است که مصرف آن در کشور مان نسبت به دیگر انواع حبوبات به خصوص عدس سبز پایین تر می باشد.  این محصول تا کنون در ایران تولید نشده و تنها نمونه های خارجی و وارداتی آن در بازار وجود داشته و مورد استفاده قرار می گیرد. دال عدس تفاوت های ویژه ای با عدس معمولی دارد که برخی از مهم ترین تفاوت های این محصول  عبارتند از:

 • دانه های آن به رنگ قرمز یا نارنجی یک دست است.
 • نسبت به عدس سبز دارای طعم و عطر مخصوص به خود می باشد.
 • این محصول از نظر زمان پخت سریع تر از دیگر انواع عدس است.
 • دانه های دال عدس از عدس سبز ریز تر هستند.

فروش دال عدس 777 و ملو

دال عدس های موجود در بازار کشورمان تنها از کشور کانادا وارد می شود. به طور معمول این محصول اگر چه با برندهای مختلفی وجود دارد اما همه آن ها تقریبا از کیفیتی یکسان برخوردار  هستند. از جمله این برند های دال عدس می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • دال عدس 777
 • دال عدس ملو
 • دال عدس 88

همچنین یکی از عوامل عمده ای که باعث رونق فروش دال عدس کانادایی در بازار ایران شده است کیفیت بالا و یکدست بودن این محصول است.  به همین دلیل برندهای دال عدس ۷۷۷ و ملو با قیمت مناسب در بازار حبوبات ایران موجود است.  اگر شما نیز از خریداران این محصول هستید به راحتی می توانید به صفحه قیمت حبوبات در سایت اینترنتی بازرگانی داریا مراجعه کرده و پس از اطلاع از قیمت آن به هر میزان و حجمی که نیاز دارید این محصول را سفارش داده و در اسرع وقت آن را دریافت نمایید.

فروش انواع دال عدس

فروش انواع دال عدس در ایران

جالب است بدانید دال عدس طی فرایندی فراوری شده و از عدس قرمز به وجود می آید. در حقیقت برای به دست آوردن این محصول اقدام به در آوردن  پوسته سبز رنگ موجود برروی عدس قرمز کرده و سپس عدس های موجود در آن را جدا می نمایند. بعد از آن می بایست دانه‌های عدس قرمز به دو قسمت تقسیم شده تا چیزی شبیه همان دال عدس های موجود در بازار تولید شود. همان گونه که پیشتر نیز اشاره شد این محصول در ایران فراوری و تولید نمی شود و از سایر کشورها به خصوص کانادا وارد بازار کشورمان می شود.

بنابراین فروش دال عدس در ایران تنها از نمونه های خارجی آن صورت می پذیرد. اگر چه خرید، فروش و مصرف این نوع عدس در بازار کشورمان به اندازه عدس معمولی رونق ندارد اما در سال های اخیر شرکت های بازرگانی زیادی  به وارد کردن و فروش دال عدس اقدام نموده اند.  از جمله این شرکت‌ ها می‌توان به بازرگانی حبوبات داریا اشاره نمود. در این شرکت نمونه هایی با کیفیت از برند های معروف و معتبر دال عدس همانند دال عدس 777 و دال عدس ملو با قیمتی مقرون به صرفه و در حجم های مختلف به فروش می رسد.

ذکر این نکته نیز ضروری به نظر می رسد که علاوه بر کشور تولید کننده دال عدس و نیز برند مربوط به آن، همواره کیفیت این محصول مورد توجه مصرف کنندگان آن قرار دارد. به طور معمول دو عامل مهم زیر بیانگر کیفیت آن است:

 • رنگ این نوع عدس
 • نیز یکدست بودن دانه های آن

همچنین می توان گفت که هر چقدر دانه ‌های این محصول به نارنجی نزدیک باشد و نیز به هر میزان دانه های یکدست تر و زیباتری داشته باشند، دارای کیفیت مطلوب تری خواهند بود. از بین برند های نام برده شده به طور معمول برند کانادایی ملو خوش رنگ تر و جذاب تر هستند.  اما در کل برند دال عدس 777 از کیفیت بالاتری برخوردار است و همچنین در بازار معروفیت بیشتری نیز دارد. در بازرگانی داریا شما می توانید برند مورد نظر محصول خود را انتخاب کرده و پس از تماس با مشاوران فروش نسبت به خرید آن اقدام نمایید.

قیمت دال عدس 777

قیمت فروش دال عدس 777

همانگونه که اشاره گردید دال عدس پس از عدس سبز پر مصرف ترین نوع عدس در ایران است. مصرف این محصول در زمان های گذشته بیشتر در میان مردمان جنوب کشور مورد استفاده قرار می گیرد.، اما در حال حاضر و به مرور زمان طرفداران بیشتری را از آن خود نموده است.  معروف ترین برند دال عدس کانادایی در ایران برند ۷۷۷ است. این محصول به نسبت دیگر برند های موجود در بازار دارای کیفیت بیشتر و به تبع دارای قیمت بالاتری نیز می باشد.

دال عدس ۷۷۷ از پر فروش ترین حبوبات در بازار ایران به شمار می‌آید. قیمت این محصول همانند دیگر حبوبات در طول سال های اخیر دارای نوسان های مختلفی بوده است. شما از طریق سایت آنلاین بازرگانی داریا می توانید از قیمت به روز و لحظه ای این محصول آگاه شوید. جهت اطلاع از قیمت این محصول می توانید به صفحه قیمت دال عدس در سایت مراجعه کرده و یا از طریق شماره تلفن های موجود در سایت با مشاورین فروش بازرگانی داریا در ارتباط باشید.

همچنین پیشنهاد می شود که اگر شما دارای کسب و کاری هستید که با فروش این محصول سروکار دارید و می خواهید آن را به صورت عمده تهیه کنید بهتر است به شرکت های وارد کننده ای که این محصول را به طور مستقیم وارد کرده مراجعه نمایید. با مراجعه به چنین شرکت‌ هایی  که واردات و فروش این محصول را به صورت مستقیم انجام می دهند از مزایایی همچون صرفه جوئی در هزینه و زمان و نیز خریدی آسان و راحت برخوردار خواهید شد.

قیمت فروش دال عدس ملو

یکی دیگر از برندهای معتبر و معروف عدس دال وارد شده از کشور کانادا در ایران دال عدس ملو است.  این محصول نیز همانند سایر کالاها و حبوبات ممکن است در اثر تورم و دیگر عوامل قیمت متفاوتی در طول سال و یا حتی ماه داشته باشد.  بنابراین با مراجعه به سایت های معتبر و شرکت ‌های وارد کننده این محصول می‌توان از قیمت لحظه ای و به روز  این محصول  اطلاع پیدا کرد. اگر چه برنده ۷۷۷ نسبت به دیگر برند ها معروفیت بیشتری در بازار دارد اما می توان گفت که عدس دال ملو نیز  به لحاظ کیفیت از  نوع ۷۷۷ آن چیزی کم ندارد. علاوه بر آن همان ‌گونه که اشاره شد دانه های این محصول دارای رنگ زیباتری نیز هستند.  فروش دال عدس ملو هم اکنون در بازرگانی داریا به صورت مستقیم وجود دارد.

شما نیز اگر از جمله کسب و کارهایی هستید که به خرید این محصول  به صورت عمده نیاز دارید، می توانید از طریق راه های ارتباطی موجود در این سایت محصول مورد نظر خود را سفارش داده و در اسرع وقت آن را دریافت نمایید. شما با خرید عمده این محصول می توانید از نوسانات قیمت آن در بازار به مدت طولانی در امان باشید.  هم چنین خریدی آسان و به صرفه از جمله مزایای این خرید است.

دریافت قیمت روز دال عدس

دریافت قیمت روز دال عدس

همانگونه که گفته شد برای دریافت قیمت روز دال عدس می‌ توان به صفحه قیمت حبوبات و یا دیگر راه های ارتباطی سایت حبوبات داریا، مانند شماره تلفن های مشاورین فروش و یا شبکه های اجتماعی استفاده کرد. از جمله عوامل موثر بر قیمت این محصول وارداتی می توان موارد زیر را عنوان کرد:

 • یکی از عوامل تاثیر گذار بر قیمت این محصول رنگ دانه های آن می باشد.
 • از دیگر عوامل موثر بر قیمت عدس دال کانادایی کیفیت دانه ها و نیز یکدست بودن آن ها است.
 • همچنین می توان زمان خرید این محصول را از دیگر عوامل تاثیر گذار بر قیمت آن نام برد.
 • تاریخ تولید و انقضای مندرج بر روی کیسه این محصولات را نیز از جمله این عوامل می توان ذکر نمود.
 • همچنین مسلم است که برند محصول تاثیر ویژه ای بر قیمت آن دارد.

در پایان می توان عنوان نمود که شما به عنوان یکی از خریداران این محصول می توانید قیمت روز دال عدس را از صفحه قیمت حبوبات موجود در این سایت دریافت نمایید.

مشخصات دال عدس کانادایی

دال عدس کانادایی دارای ویژگی های مخصوص به خود است و با برندهای مختلفی در بازار عرضه می شود.  در حقیقت در بازار ایران این محصول کانادایی تنها نمونه دال عدسی است که با نام های گوناگونی وجود دارد. از جمله مشخصات دال عدس کانادایی می توان موارد زیر را عنوان نمود:

 • این محصول در کیسه های ۱۵ کیلویی قابل خرید از طریق مراکز عمده فروش حبوبات است.
 • عدس دال کانادایی در بازار معمولاً با برندهای ۷۷۷، دال عدس ملو و دال عدس 88 عرضه و به فروش می رسد.
 • این محصول وارداتی دارای دانه های یکدست و خوشرنگ می باشند.

به طور معمول این نوع محصول کانادایی همواره مورد توجه خریدارانی است که از این محصول در تجارت خود به اشکال مختلف بهره می برند. که از این دست خریداران می توان موارد ذیل را نام برد:

 • به عنوان مثال کارخانجات فله عدس از جمله خریداران این محصول می باشند.
 • از آنجایی که این نوع عدس بیشتر در صنعت بسته بندی مورد استفاده قرار میگیرد، بنابراین شرکت ها و کارخانه های بسته بندی حبوبات یکی از اصلی ترین خریداران این محصول به شمار می آیند.
 • همچنین این دانه حبوباتی توسط عمده فروشان، خرده فروشان و شرکت های پخش و توزیع بوبات نیز خریداری می گردد.

شایان ذکر است که خرید این محصول به صورت فله قیمت بسیار پایین تری نسبت به بسته بندی دارد. بنابراین به راحتی می توانید از طریق سایت بازرگانی داریا حجم های مورد نظر خود را از این محصول به صورت فله و با قیمت مقرون به صرفه خریداری نمایید.

dariatrade masoor dal min
نتیجه گیری:

خرید عمده و فله این محصول در برخی از استان های جنوبی مانند خوزستان، کرمان، سیستان و بلوچستان، هرمزگان و بوشهر همچنین سایر استان‌ هایی مانند تهران، اصفهان مشهد و تبریز بیشتر صورت می پذیرد.

برای برخورداری از بهترین روش خرید دال عدس کانادایی بهتر است به هدف خرید خود از این محصول توجه نمایید. اما در هر صورت خرید مستقیم از مراکز معتبر وارد کننده این محصول روشی ایده آل و مقرون به صرفه به شمار می آید که دارای مزایایی است که عبارتند از:

 • برخورداری از قیمت واقعی به دلیل خرید مستقیم و بدون واسطه
 • داشتن خریدی مطمئن
 • برخورداری از این محصول با قیمت مناسب و به صرفه

فروش دال عدس در کشور ما از طریق مراکز وارد کننده و فروش حبوبات به دلیل آنکه تولید آن در ایران وجود ندارد، صورت می پذیرد. مشتریان عزیز می توانند حجم مورد نظر خود را برای خرید انواع حبوبات از جمله دال عدس کانادایی را با قیمت وارد کننده از بازرگانی حبوبات داریا خریداری نمایند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *