قیمت روز لوبیا سفید فله در سال 99

فروش انواع لوبیا سفید عمده

آیا از قیمت روز لوبیا سفید فله در سال 99 اطلاع دارید؟ آیا می دانید کدام کشور خواهان لوبیا سفید ایرانی است؟ قیمت لوبیا سفید صادراتی چقدر است؟

قیمت لوبیا سفید فله در سال 99

قیمت لوبیاسفید ایرانی

همانطوری که بسیاری از شما به خوبی می دانید قیمت روز حبوبات بسیار متفاوت است و هر یک از انواع آن دارای قیمت متنوعی می باشد که شما از طریق سایت می توانید به صفحه قیمت روز حبوبات از آنها مطلع شوید. از جمله مهمترین مناطقی که در آن لوبیا سفید تولید می شود و تقاضای بسیار زیادی هم دارد خمین و ازنا می باشد که از نظر کیفیت هم تولیدات لوبیا سفید آنها درجه و عالی است.

به صرفه بودن قیمت فله لوبیا سفید

از نظر قیمت لوبیا سفید فله برای افرادی که در حجم زیادی می خواهند این حبوبات را خریداری کنند بسیار به صرفه می باشد، چرا که بدون شک شما هر کالایی را اگر بخواهید در حجم زیادی خریداری کنید هزینه کمتری را پرداخت خواهید کرد.

بر این اساس اگر شما در بازار به دنبال خرید و فروش لوبیا سفید با بهترین قیمت هستید، بهتر است این کالا را به صورت فله و عمده از کارخانه ها خریداری کنید.

از آنجایی که سود به دست آمده برای خریداران لوبیا سفید تا حدودی مناسب می باشد، امروزه بسیاری از افراد در کار خرید و فروش لوبیا سفید در بازار هستند، اما آنها باید دقت داشته باشند که به دنبال بهترین کیفیت و درجه یک این کالا از کارخانه هایی که معتبر هستند باشند تا از این طریق کالاهای مورد اطمینانی را به خریداری بدهند.

لیست قیمت لوبیا سفید ایرانی و خارجی

58886

قیمت لوبیا سفید صادراتی و ویژگی های آن

اینکه قیمت لوبیا سفید فله از این نظر که به صورت عمده خریداری شود را به خوبی متوجه شدید، به همین دلیل برای صادرات این کالا هم باید به صورت عمده آن را به فروش برسانید که هم سود خوبی برای فروشنده داشته باشد و هم خریدار از خرید آن سود خوبی به دست آورد.

ویژگی هایی که در لوبیا سفید صادراتی باید وجود داشته باشد بسیار مهم است که به آن خواهیم پرداخت.

لوبیا سفید صادراتی ایران به کشورهای مختلفی صادر می شود که مهم ترین آن ها کشور عراق است.

برای دریافت قیمت لوبیا سفید صادراتی می توانید با مشاورین ما در ارتباط باشید. همچنین می توانید با مطالعه لوبیا سفید صادراتی ایران، شناخت بیشتری نسبت به این محصول پیدا کنید.

ویژگی لوبیا سفید صادراتی

لوبیا سفید صادراتی باید ویژگی های خاصی داشته باشد تا خریداران این کالا روز به روز بیشتر شوند و کشورهای زیادی این محصول را خریداری کنند.

از جمله مهمترین ویژگی هایی که در صادرات لوبیا باید وجود داشته باشد این است که دستچین شده باشد، در واقع باید بدانید هر اندازه که میزان دستچین شدن این کالا بیشتر باشد کیفیت بسیار بهتری را هم نیز دارد.

بازارهای خارجی این نوع کالا را بیشتر می پسندند و خریداری می نمایند. لوبیا سفید که در ایران تولید شود باید سایز مشخص شده ای داشته باشد و همچنین درون آن نخاله زیادی به هیچ عنوان نباید وجود داشته باشد که کشورهای خارجی مشتری دائم این کالا شوند و همیشه آن را خریداری نمایند.

کیسه هایی هم که برای لوبیای سفید باید مورد استفاده قرار گیرد تا صادر شود باید به صورت 25 کیلویی بوده و دارای تاریخ میلادی باشند.

عراق بزرگترین خریدار خارجی لوبیا سفید ایرانی است.

شاخصه های لوبیا سفید صادراتی به شرح زیر است.

 • دستچین بودن لوبیا سفید
 • کیسه های صادراتی 25 کیلویی لوبیا سفید
 • درج تاریخ میلادی روی کیسه
قیمت روز انواع لوبیا سفید

قیمت لوبیا سفید فله و مهمترین خریداران آن

علاوه بر مشتریان داخلی لوبیا سفید که این محصول را برای مصارف مختلف استفاده می کنند، باید بدانید به دلیل قیمت لوبیا سفید فله که بسیار عالی است کشورهای خارجی زیادی هم از جمله خریداران این کالا به شمار می روند که مهم ترین آن ها کشور عراق می باشد.

از آنجایی که کشور ایران در تحریم های زیادی به سر می برد اگر کشورهای اروپایی هم بخواهند این کالا را از بازار ایران خریداری نمایند باید از کشورهای واسطه آن را خریداری کنند. به عنوان مثال لوبیا سفید ایرانی به کشورهایی مانند عراق و … صادر می شود و کشورهای اروپایی از آن کشورها این کالا را دریافت می کنند.

به طور کلی خریداری لوبیا سفید ایرانی به دلیل کیفیت بی نظیری که این کالا دارد و در کشور ایران به بهترین نحو ممکن تولید می شود، بسیار زیاد است.

اگر ویژگی های این کالا را برای صادرات رعایت کنیم بدون شک کشورهای بیشتری از بازار ایران این کالا را خریداری می کنند. کشورهایی مانند عراق، امارات و … از این کالا استفاده می کنند و به همین دلیل از آنجایی که در ایران با بهترین کیفیت تولید می شود از این کشور آن را خریداری می نمایند.

 برای دریافت قیمت لوبیا سفید فله امروز چه کار باید کرد؟

بدون شک شاید بسیاری از افراد این سوال برایشان پیش آید که برای خرید و دریافت قیمت لوبیا سفید فله چه اقدامی باید انجام دهند. اینکه حبوبات هم مانند کالاهای دیگر هر روز یک قیمت متنوع دارد امری اجتناب ناپذیر است و شما باید از این امر به خوبی مطلع باشید، چرا که هر یک از ارقام حبوبات دارای قیمت متنوعی در هر روز می باشد.

قیمت روز لوبیاسفید

دریافت قیمت لوبیا از طریق سایت

یکی از بهترین روش هایی که شما از این طریق می توانید در مورد دریافت قیمت لوبیا سفید به صورت فله اطمینان کافی به دست آورید این است که از سایت های اینترنتی قیمت آن را دریافت نمایید.

بدون شک همه شما به خوبی می دانید که اینترنت یکی از مهمترین و اصلی ترین ابزارهایی می باشد که امروزه افراد زیادی از آن استفاده می کنند.

بر همین اساس شما برای دریافت قیمت لوبیا سفید به صورت عمده و یا فله می توانید از طریق سایت های اینترنتی اقدام نمایید و بهترین قیمت آن را دریافت کنید تا خرید خود را انجام دهید.

برای دریافت قیمت لوبیا سفید و یا سایر حبوبات می توانید به صفحه لیست قیمت حبوبات مراجعه کنید.

دقت داشته باشید که اگر می خواهید لوبیا سفید ایرانی را به صورت فله در حجم زیادی خریداری کنید، بهتر است زمانی که در سایت مشاهده نمودید قیمت آن پایین است خرید خود را انجام دهید، چرا که در این صورت سود بیشتری به دست می آورید.

دریافت قیمت لوبیا از طریق مشاورین

اگر علاوه بر قیمت روز لوبیا سفید نیاز به راهنمایی قبل از خرید دارید، بهترین گزینه برای شما ارتباط مستقیم با مشاورین حبوبات داریا است که علاوه بر اینکه قیمت روز این محصول را به شما اعلام می کنند، می توانند شما را در زمینه خرید لوبیا سفید نیز راهنمایی کنند.

فروش انواع لوبیا

نتیجه نهایی:

خرید و فروش لوبیا سفید چه در بازار داخل باشد و چه به هدف صادرات انجام شود، نیازمند این مورد است که به دنبال قیمت مناسب برای خرید این محصول باشید. از این رو می توانید از مشاورین ما کمک گرفته تا هم قیمت پایین تری را بهره مند شوید و هم مراحل صادراتی آن را برای شما توضیح دهند.

5 پاسخ
  • iranhobobat گفته:

   سلام و وقت بخیر
   برای خرید لوبیا سفید یا سایر حبوبات حداقل خرید می بایست 1 تن باشه.

   پاسخ
  • iranhobobat گفته:

   سلام و وقت بخیر
   برای خرید لوبیا سفید یا سایر حبوبات حداقل خرید می بایست 1 تن باشه.
   برای راهنمایی بیشتر می تونید با تیم پشتیبانی شرکت صحبت کنید.
   09127496597
   09128799290

   پاسخ
 1. morteza گفته:

  باسلام تشکرازاطلاع رسانی تان من یه کشاورزم کاشت لوبیاسفیدمیکنم خاستم بدونم آیا قیمت لوبیادراین ماهابه چه شکل خواهدبودبالاخواهدرفت یاپایین ؟؟باتشکر

  پاسخ
  • iranhobobat گفته:

   سلام
   شرایط بازار شرایط با ثباتی نیست اما امکان بالا رفتن تا فصل برداشت هست.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *