نکات صادراتی لوبیا سفید

صادراتی لوبیا سفید ایرانی min

نکات صادراتی لوبیا سفید و عرضه مستقیم این محصول بصورت بی واسطه از طریق شرکتهای معتبر اینترنتی حبوبات می باشد برای کسب اطلاع بیشتر با ما در ارتباط باشید.

58886

صادرات لوبیا سفید چگونه است؟

در کشور ما تولید لوبیا سفید ایرانی انجام می گردد اما به چند دلیل این تولیدات مازاد بر نیاز داخلی می باشند که یکی از این دلایل ذائقه مردم ما در مورد لوبیا سفید است که زیاد مورد پسند واقع نشده است بنابراین میزان کمی از این محصول هر ساله توسط بازار داخل بفروش می رسد.

با این اوصاف بحث صادرات لوبیا سفید ایرانی به کشورهای طالب این محصول به میان می آید تا علاوه بر انجام صادرات و وارد کردن ارز به داخل کشور محصولات کشاورزان و انبار داران بفروش برسد و زحمات آنان در این حوزه و محصول به هدر نرود.

اما نکته جالب توجه آن است که با هجوم صادرکنندگان این محصول و ارسال لوبیا سفید به کشور عراق صادرات بی رویه باعث گردید که از این محصول امتیاز صادات گرفته شود که همین امر بسیار مضر برای صاحبان این محصول است.

قیمت لوبیا سفید در ایران

لوبیا سفید ایرانی همانطور که گفتیم طرفدار زیادی نسبت به سایر حبوبات تولید شده در کشور نداشته اما با تمام این تفاسیر قیمت تمام شده این محصول با وجود آنکه مورد اقبال مردم قرار نگرفته بسیار بالا می باشد اما همین قیمت هزینه ی کشاورز مبنی بر تولید لوبیا سفید را تامین نمی کنند و بدین ترتیب هم مشتری و هم کشاورز دچار مشکل می شوند.

بهترین راه برای برطرف کردن این معظل آزاد شدن صادرات این محصول است تا بتوان لوبیای مازاد کشور را صادر نمود و از امتیاز رشد عالی این محصول در کشورمان نهایت استفاده را ببریم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *