خرید حبوبات برای بسته بندی

خرید حبوبات برای بسته بندی

خرید حبوبات برای بسته بندی از مهم ترین دغدغه هایی است که شرکت های بسته بندی دارند. مشاورین ما می توانند راهنمای خوبی برای خرید حبوبات مناسب بسته بندی باشند.

در این مقاله به بررسی نکاتی در ارتباط با خرید عمده حبوبات و فروش خرده آن به صورت بسته بندی شده می پردازیم.

با ذکر انواع حبوبات برای انجام امر بسته بندی مناسب ترین آنها جهت بسته بندی و فروش را معرفی و به مهم ترین امر در این حوزه یعنی خرید فله ای حبوبات با کیفیت بالا و درجه یک جهت بسته بندی می پردازیم.

برای کسب آگاهی و اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما همراه باشید شاید شما نیز به جمع افرادی که سود بالایی از فروش حبوبات بسته بندی بدست می آورند بپیوندید.

در خرید حبوبات بسته بندی به چه نکاتی باید دقت کرد؟

فروش حبوبات فله

بسته بندی پروسه ای است که برای حفاظت از کالا از مرحله تولید تا مرحله مصرف انجام می شود.

بسته بندی نقش دیگری را نیز بر عهده دارد که آن نقش شناساندن کالا به خریدار می باشد و از جمله نکاتی است که باید در خرید حبوبات بسته بندی مورد توجه قرار گیرد.

در حقیقت بسته بندی به عنوان یک پل ارتباطی بین خریدار و کالا محسوب می شود تا با شناساندن کالا موجب جذب خریدار به آن شود.

خرید حبوبات بسته بندی هم در بازار داخلی و هم در بازارهای خارجی در مورد حبوبات بسته بندی شده صادراتی دارای اهمیت است.

در استانداردهای کشور بریتانیا بسته بندی به عنوان هنری تلقی می شود که برای آماده سازی کالا و رساندن آن به دست مشتری انجام می پذیرد.

58886

بسته بندی حبوبات به چه شکلی انجام می شود؟

بسته بندی حبوبات می تواند به دو صورت خانگی و کارخانه ای انجام شود. در هر دو صورت به سبب استقبال از خرید حبوبات بسته بندی شده، بسته بندی حبوبات کار پر سود و درآمدی محسوب می شود.

 • کارخانه های بسته بندی
 • بسته بندی خانگی

در زندگی تجملاتی امروز داشتن درآمد بالا حرف اول را تامین آسایش و رفاه خانواده می زند و بسیاری از افراد انجام اموری چون بسته بندی حبوبات یا خشکبار یا سایر اقلام قابل بسته بندی در منزل را به عنوان شغل دومی برای کسب درآمد بیشتر انجام می دهد.

همچنین برخی از زنان خانه دار نیز برای کمک به معیشت خانواده بسته بندی و فروش حبوبات بسته بندی شده را در منزل انجام می دهند و در آمد خوبی نیز از این راه بدست می آورند.

مسلما کیفیت بسته بندی حبوبات بسته بندی شده خانگی با حبوبات بسته شده توسط کارخانه متفاوت خواهد بود و این تفاوت که تفاوت بارزی نیز به شمار می آید ناشی از لوگوها و رنگ های خاصی است که در بسته بندی های کارخانه ای از آنها استفاده می شود.

همچنین بخوانید
قیمت حبوبات سال 99 در بازار مولوی

این در حالی است که اکثر بسته بندی های خانگی بدون هیچ نام و نشانی و به صورت کاملا ساده بسته بندی می شوند.

فروش حبوبات به صورت عمده

کیفیت حبوبات چگونه باشد؟

اما در مورد کیفیت حبوبات داخل بسته نمی توان هیچ نظری از روی بسته بندی آن داد چرا که ممکن است در داخل شکیل ترین بسته بندی ها حبوباتی با کیفیت متوسط و در داخل ساده ترین بسته بندی های خانگی حبوبات از نوع درجه یک وجود داشته باشد. پس کیفیت حبوبات داخل بسته به فردی وابسته است که آن حبوبات را به صورت عمده خریداری می کند و می تواند با کیفیت ترین آنها را خریداری و در شرکت یا کارخانه بسته بندی خود به عنوان محصول اولیه به کار گیرد یا در داخل منزل به بسته آنها بپردازد.

برای خرید عمده حبوبات با کیفیت و با قیمتی مناسب که در نهایت سود حاصل از فروش حبوبات بسته بندی شده حاصل از آن را افزایش دهد خرید آن با داخل کمترین واسطه حرف اول را می زند.

شرکت حبوبات داریا شرکتی است فعال در زمینه فروش عمده و فله ای حبوبات با کیفیت که به طور مستقیم حبوبات را از کشاورز به دست شما می رساند.

با خرید حبوبات با کیفیت از شرکت حبوبات داریا می توانید با اطمینان بیشتری از سود بالا به بسته بندی و فروش خرده انواع حبوبات بپردازید.

چه حبوباتی برای بسته بندی مناسب است؟

با توجه به اینکه حبوبات نقش مهمی در سبد کالای مورد نیاز خانوارها بازی می کنند و از جمله پر کاربرد ترین مواد غذایی در تمام جهان هستند در مورد بسته بندی حبوبات نیز می توان بر روی انواع مختلفی از آنها سرمایه گذاری کرد.

58886

انواع حبوباتی که می توان بسته بندی آنها را به صورت دستی و خانگی یا به صورت کارخانه ای بسته بندی کرد می تواند شامل موارد زیر باشد.

 • عدس
 • لپه
 • لوبیا چیتی
 • لوبیا قرمز
 • نخود
 • لوبیا سفید
 • لوبیا کشاورزی
 • لوبیا کپسولی
 • لوبیا عروس
 • لوبیا چشم بلبلی
 • ماش
 • دال عدس

البته مسلما در ابتدای کار تمرکز بر روی حبوباتی چون لوبیا و عدس که پرمصرف تر از سایر اقلام هستند می تواند برای شناخته شدن بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

برخی از افراد از دستگاه های بسته بندی حبوبات که در دو نوع خانگی و صنعتی وجود دارند برای انجام امر بسته بندی استفاده می کنند. استفاده از این دستگاه ها می تواند پروسه بسته بندی را تسهیل و به صورت استاندارد در آورد.

اگر نمی دانید چه حبوبات برای بسته بندی مناسب است، پیشنهاد می دهیم حتما مقاله حبوبات مناسب بسته بندی را مطالعه کنید.

حبوبات درجه یک به صورت فله

خرید حبوبات درجه یک به صورت فله

استفاده از حبوبات درجه یک، حرف اول را در موفقیت هر فرد یا شرکتی که به کار بسته بندی حبوبات می پردازد، می زند.

همچنین بخوانید
قیمت فروش عمده حبوبات در تهران

کیفیت محصول خود نوعی تبلیغ موثر برای آن است، به طوری که افراد با یک بار خرید حبوبات بسته بندی شده از شما می توانند سبب شناخته شدن شما یا برندتان در میان اطرافیانشان و خود نیز مشتری دائم حبوبات بسته بندی شما باشند.

شرکت حبوبات داریا خرید حبوبات درجه یک به صورت فله ای را برای شما تسهیل کرده است.

کافی است برای سفارش با شماره تلفن های ما در ارتباط باشید تا مشتری دائم حبوبات داریا شوید.

استفاده از حبوبات درجه یک در بسته بندی می تواند نظر مشتریان را به سمت شما جلب کند.

نتیجه نهایی:

در مورد حبوبات بسته بندی شده چه به صورت خانگی چه به صورت کارخانه ای و به صورت دستی یا با استفاده از دستگاه آنچه که می تواند منجر به پیشرفت شما در کار و در نهایت موفقیت کسب و کارتان شود، کیفیت مواد اولیه و استفاده از حبوبات مرغوب است.

با استفاده از حبوبات مرغوب میزان رضایت مشتریان خود را بالاتر ببرید و روز به روز بر تعداد آنها بیافزاید.

شرکت حبوبات داریا از ابتدای کار تا رسیدن به موفقیت در کنار شماست و با حبوبات درجه یک خود با قیمت مناسب کسب و کاری پر سود برای شما آرزومند است. همچنین می توانید با مشاورین ما ارتباط بگیرید و مشاوره قبل از خرید دریافت کنید.

nokhod baste bandi 900 gram copy min

خرید حبوبات بسته بندی شده

امروزه بسیاری از مصرف کنندگان به دنبال خرید حبوبات بسته بندی شده هستند و فرهنگ استفاده از حبوبات بسته بندی شده در کشور بنا به دلایل مختلف روز به روز بیشتر می شود و نیاز مصرف کنندگان به این محصولات بسیار بیشتر شده است. از این رو فروشگاه های زنجیره ای و سوپرمارکت ها، حبوبات بسته بندی را به عنوان یکی از کالاهای اساسی در سبد خرید خود قرار می دهند.

صنایع غذایی هومسا از این رو برای رفع نیاز مشتریان تولید حبوبات بسته بندی شده رو در دستور کار قرار داده است و اقدام به فروش عمده حبوبات بسته بندی در سطح کشور کرده است. از جمله خریداران حبوبات بسته بندی شده هومسا می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • فروشگاه های زنجیره ای
 • سوپر مارکت ها و هایپرمارکت ها
 • شرکت های پخش استانی

اگر شما نیز قصد خرید حبوبات را به صورت بسته بندی دارید بد نیست سری به سایت صنایع غذایی هومسا بزنید. از این رو به شما پیشنهاد می دهیم سری به خرید حبوبات بسته بندی شده بزنید.

hoomsa slider
4 پاسخ
 1. علی گفته:

  سلام
  من میخوام خط تولید و بسته بندی خشکبار و حبوبات رو راه بندازم
  بنظر شما روی کدوم بیشتر تمرکز کنم
  خشکبار و یا حبوبات
  در کل چطور هست این نوع تولیدی ها
  ممنون

  پاسخ
 2. سراج گفته:

  وقت بخیر من استان کرمان هستم میخام یه مغازه بزنم بنظرتون با چقدر حبوبات شروع کنم بهتره؟

  پاسخ
  • iranhobobat گفته:

   وقت بخیر
   اگر تجربه ای توی این زمینه ندارید بهتره با مقدار کم حدودا 1 تن در مجموع شروع کنید
   برای اطلاعات بیشتر هم می تونید با مشاورین در ارتباط باشید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *