فروش عمده لوبیا قرمز درجه یک

فروش عمده لوبیا قرمز

فروش لوبیا قرمز عمده دارای قیمت های متفاوتی است که این قیمت به فاکتورهای زیادی مانند درجه 1 بودن محصول، کیفیت آن و داخلی و یا وارداتی بودن بستگی دارد.

مرکز فروش عمده لوبیا قرمز

فروش فله لوبیا قرمز

لوبیا قرمز یکی از انواع حبوبات می باشد، که شباهت زیادی به کلیه داشته و به آن لوبیا کلیوی نیز گفته می شود. این لوبیا سرشار از مواد معدنی و ویتامین است. لوبیا قرمز در ایران به خوبی رشد کرده و و کیفیت بالایی دارد می توان از لوبیا قرمز در غذاهای سنتی و انواع سالادها استفاده کرد. لوبیا قرمز دارای طبعی گرم تر از انواع آن می باشد و می تواند برای بعضی از بیماری هایی که در اثر طبع سرد به وجود می آید مفید باشد. این لوبیا در ایران بیشتر در مناطق گرمسیر رشد می کند.

همچنین این گیاه به دلیل بافتی که دارد کاملا دارای فیبر بالا می باشد و می توان آن را برای جلوگیری و درمان بیماری ها استفاده کرد. لوبیا قرمز را معمولا می توان برای انواع بیماری ها مانند کلسترول استفاده کرد زیرا چربی بد خون را کاهش داده و چربی خوب خون را افزایش می دهد. امروزه مراکز زیادی برای فروش عمده حبوبات از جمله لوبیای قرمز وجود دارد. آنچه در این میان حائز اهمیت است، شناخت مراکز معتبر در این زمینه است. مراکزی که علاوه بر اینکه از قیمت های مناسبی برخوردار بوده، به کیفیت محصولات نیز توجه ویژه ای داشته باشند. بدون شک خرید عمده کالا ها نسبت به خرید خرده مزایای زیادی دارد. برخی از مهمترین این مزایا عبارتند از:

 • دریافت قیمت ارزان
 • کسب سود بیشتر
 • دور بودن از نوسانات قیمت ها برای مدت طولانی
 • حذف هزینه های جانبی

قیمت فروش عمده لوبیا قرمز

لوبیای قرمز در بازار به دلیل نوساناتی که امروز ایران در پی دارد، قیمتی مشخصی ندارد. اما اگر از مراکز تولید کننده و وارد کننده حبوبات اقدام به تهیه این محصول نمایید، می توان به طور کلی گفت که قیمتی کاملا مقرون و به صرفه خواهد داشت. همچنین می توان آن را با هر بودجه ای تهیه کرد و از تمامی فواید آن استفاده لازم را برد. لوبیا قرمز در ایران به دلیل مشکلات آبی و کمبود منابع طبیعی و زمین های کشاورزی با بحران تولید مواجه شده است و به دلیل آبیاری بالایی که دارد بیشتر کشاورزان علاقه ای به کشت این محصول ندارند زیرا باعث ایجاد هزینه بالا برای آنها خواهد بود. به همین دلیل بخش زیادی از آن در بازار امروز به شکل وارداتی عرضه می شود و بخش بزرگی از بازار ایران را لوبیا های وارداتی از کشور های ترکیه و چین تشکیل خواهند داد. واردات لوبیا قرمز نیز تا حدی دچار مشکل شده است زیرا وجود نوسان قیمت ارز در ایران به دلیل تحریم ها از سوی کشور های اروپایی باعث شده تا تجار مبلغ بالایی را برای واردات خرج کنند. از طرفی هزینه های گمرکی که برای آن تاجران در نظر گرفته شده باعث افزایش قیمت نهایی این محصول شده است. اما به طور کلی قیمت لوبیا قرمز وارداتی ارزان تر از نمونه داخلی آن است زیرا این محصول با سختی زیادی در ایران تولید می شود. به همین دلیل قیمت تمام شده آن برای ایجاد سود تولید کننده تا حدی افزایش خواهد یافت.البته این افزایش قیمت نباید باعث شود تا ما از نمونه داخلی و تولید داخلی خود حمایت نکنیم زیرا این عمل باعث می شود تا بازار داخلی ایران با بحران رو به رو شود و رشد اقتصادی نیز با کندی همراه باشد.

اگر از مراکز تولید کننده و وارد کننده حبوبات اقدام به تهیه این محصول نمایید، می توان گفت که قیمتی کاملا مقرون و به صرفه خواهد داشت.

فروش انواع لوبیا قرمز در ایران

فروش عمده انواع لوبیا قرمز

فروش لوبیا قرمز در ایران به دلیل استفاده این منبع غذایی در بیشتر غذا های سنتی همیشه افزایش داشته است و تمامی ایرانی ها این ماده را جز اصلی ترین ماده های غذایی و حبوبات خود می دانند. فروش لوبیا قرمز نه تنها در ایران بلکه در تمامی جهان روند افزایشی چشم گیری را دارد زیرا با توجه به غنی بودن این ماده غذایی برای بدن نسبت به دیگر حبوبات باعث شده تا تعداد زیادی از پزشکان استفاده هفتگی آن را برای تمامی گروه های سنی توصیه کنند تا به بهبود سلامتی آنها ترسیع بیشتری دهد. از طرف دیگر این لوبیا بسیار خوش طعم بوده و هنگام استفاده آن در غذا یک مزه عالی را به مواد آن خواهد داد که باب سلیقه هر کسی خواهد بود. کاربرد لوبیا قرمز در غذا های مدرن و سنتی جهان بسیار زیاد است و می توان گفت یک منبع غذایی مهم برای بدنساز ها است. زیرا پروتئین موجود در این ماده بالا بوده و به دلیل بافت گیاهی که دارد نمی گذارد که اضافه وزن و چربی در بدن انباشته شود. این نوع حبوبات انواع مختلفی در بازار ایران دارد. که برخی از آن ها تولید داخلی بوده و برخی دیگر وارداتی هستند. به عنوان مثال می توان انواع لوبیا قرمزی که در بازار ایران به فروش می رسد را با موارد زیر بر شمرد:

 • لوبیا قرمز اتیوپی
 • لوبیا قرمز قرقیز
 • لوبیا قرمز ازنا
 • لوبیا قرمز خمین
 • لوبیا قرمز اقلید
 • لوبیا قرمز زنجان

با توجه به کیفیت بالای نوع داخلی این محصول می تواند گفت که فروش و صادرات آن به کشور های دیگر به دلیل استفاده بالایی آن سود خوبی را ایجاد خواهد کرد.

امروزه فروش لوبیا قرمز نه تنها در ایران بلکه در تمامی جهان روند افزایشی چشم گیری را داشته است

لیست قیمت فروش لوبیا قرمز

قیمت لوبیاقرمز ایرانی

شهرهای مختلفی در ایران وجود دارد که در آن ها کشت لوبیا انجام می پذیرد. شهر‌خمین، یکی‌ از مناطقی است که لوبیا قرمز تولید شده در آن دارای بهترین و با کیفیت ترین نوع لوبیا در ایران می باشد. در این منطقه همچنین انواع دیگر حبوبات نیز تولید می شود. همچنین به علت کیفیت بالای دانه های این محصول درجه یک، می توان آن را به کشورهای خارجی نیز صادر کرد.

از مهم ترین مسائلی  که در خریدن انواع مختلف لوبیا قرمز مورد توجه قرار می گیرد، قیمت این محصول است. لیست قیمت فروش حبوبات در سایت داریا همواره نرخ های به روز را به مشتریان ارائه می دهد. در چندین سال گذشته، قیمت لوبیا قرمز بسیار کم تربوده است. اما امروزه به دلایل متعدد شاهد افرایش قیمت ها در سال های اخیر هستیم.

به طور کلی کیفیت ها و انواع مختلفی از این محصول در بازار وجود دارد. این نوع حبوبات یکی از مهم ترین محصولات حبوباتی در بازار می باشد. هر کدام  از انواع آن دارای قیمت های مختلف و خواص گوناگونی است.

لوبیا قرمز با توجه به محل کشت به دو نوع زیر تقسیم بندی می شوند:

 • لوبیا قرمز داخلی
 • لوبیا قرمز وارداتی

این محصول را می‌‌ توان با توجه به رنگ آن، به  دو گروه تقسیم نمود:

 • قرمز پررنگ : در بازار به لوبیاهای جگری معروف هستند.
 • قرمز کمرنگ : در بازار به لوبیاهای پوست پیازی معروف هستند.

همچنین این لوبیا را با توجه به فاکتور های دیگر در انواع زیر در بازار وجود دارد:

 • لوبیا قرمز جگری
 • لوبیا قرمز قمی
 • لوبیا قرمز کپسولی
 • لوبیا قرمز آزوکی
 • لوبیا قرمز دستچین
 • لوبیا قرمز برجار

با توجه ب تقسیم بندی های ذکر شده در بالا می توان گفت که هرکدام  از این نمونه ها می تواند تاثیر بسزایی در قیمت لوبیا قرمز بگذارد.

روش های خرید لوبیا قرمز به صورت عمده

فروش عمده لوبیا قرمز

لوبیا قرمز گیاهی است که می‌تواند بسیاری از نیازهای بدن را تامین کند. این گیاه علاوه بر آنکه جزئی از مصارف خانگی محسوب می شود می تواند برای درمان بیماری ها نیز مفید باشد. دلیل نامگذاری لوبیا قرمز به خاطر رنگ آن و شکل و ظاهرش است. اگر شما در جستجوی روش های خرید به صرفه این محصول هستید باید به نکاتی توجه نمایید. همچنین اگر به دنبال محصولی با کیفیت و نرخ به صرفه‌‌ هستید به روش های خرید زیر توجه نمایید:

این محصول را به شکل عمده بخرید:

این نوع خرید سود بسیاری برای شما دارد. البته باید متذکر شد که قیمت خرید لوبیا قرمز‌ به صورت عمده ای در شهرهای مختلف متفاوت می باشد و خریدان آن باید قیمت را با کیفیت مقایسه کنند، چراکه اگر اینطور نباشد در نهایت دچار ضرر می شوند.

آن را از مراکز معتبر و بدون واسطه بخرید:

خرید لوبیا قرمز از مراکز اصلی تولید آن، از بهترین روش های خرید لوبیا قرمز به صورت عمده می باشد. در این صورت خرید خود را بدون واسطه انجام می دهید و باعث می‌شود محصول خود  را با مناسب ترین قیمت انجام دهید. یا این روش، کیفیت این محصول نیز حفظ می شود و محصول به صورت مرغوب به دست مشتری در سرتاسر کشور می رسد.

حبوبات را به صورت فله ای بخرید:

اگر خریدان عمده این محصول، تصمیم به تهیه حجم بالایی از آن داشته باشند، بهتر است به خرید به صورت فله ای  روی آورده تا از مزایایی همچون قیمت مناسب بهره مند گردند.

به طور کلی قیمت فروش عمده لوبیا قرمز در مرکزهای مختلف متفاوت است. خریداران ممکن است در زمان دریافت قیمت این محصول، با نرخ های متفاوتی مواجه شوند.

بایستی دقت نمود که آن با کیفیت و نوع بار همخوانی داشته باشد.

اگر خریدان عمده این محصول، تصمیم به تهیه حجم بالایی از آن داشته باشند، بهتر است به خرید به صورت فله ای  روی آورده تا از مزایایی همچون قیمت مناسب بهره مند گردند.

مزایای خرید اینترنتی لوبیا قرمز

خرید اینترنتی حبوبات

همانطور که می دانید در این روزها به دلایل زیادی، از جمله رعایت مسائل بهداشتی مردم علاقه مند به خرید  اینترنتی هستند. چرا که آنها می توانند بدون نیاز به صرف وقت و هزینه، به اقلام مورد نظر خود دسترسی پیدا کنند. لوبیا قرمز نیز یکی از این اقلام می باشد که نیاز روزانه بسیاری از هموطنان می باشد و شما می توانید به راحتی آن را به صورت اینترنتی خریداری کنید. کاهش هزینه ها رفت و آمد و آسانی خرید، از عمده ترین دلایلی هستند که موجب می شود مردم تمایل بیشتری به استفاده از آن داشته باشند. از مزایای خرید اینترنتی لوبیا قرمز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • خرید آنلاین و شبانه روزی:

همانطور که می دانید تمامی فروشگاه ها و مغازه ها در تمام ساعات شبانه روز در دسترس نمی باشند. اما در مقابل، در خرید اینترنتی لوبیا قرمز می توانید مراحل انتخاب خود را با جستجو در سایت مورد نظر، بدون در نظر گرفتن ساعات مشخصی، در تمام طول شبانه روز و بدون در نظر گرفتن موقعیت مکانی و جغرافیایی سفارش دهید.

 • مقایسه کردن و دیدن محصولات مختلف:

تصور کنید که میخواهید لوبیا قرمز را از طریق اینترت سفارش دهید. هم چنین شما اطلاعی از قیمت ها ندارید. با گشتی در چندین سایت اینترنتی می توانید مناسب ترین قیمت ها را پیدا کرده و خرید خود را با خیالی آسوده انجام دهید. در‌مقابل اگر بخواهید خرید خود را از مغازه و یا فروشگاه ها انجام دهید و قیمت ان ها را مقایسه کنید، باید کلی زمان برای این کار بگذارید.

 • حمل و جابجایی آسان:

یکی از مهم‌ترین مزایای خرید اینترتی دریافت آسان است. چرا که حمل کردن آن بسیار دشوار است. شما با خرید اینترنتی می توانید در شرایط مختلف و بدون نیاز به جابجا کردن و تنها با کلیک کردن چند گزینه و بدون فوت وقت، سفارش خود را درب منزل تحویل بگیرید.

امروزه مراکز عمده فروش لوبیا قرمز وجود دارد که برخی از این مراکز انواع حبوبات را بدون واسطه و با قیمت به صرفه در اختیار مشتریان قرار می دهند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *