قیمت روز نخود کرمانشاه در بازار

قیمت نخود صادراتی

قیمت روز نخود در بازار کرمانشاه در ابتدای سال 99 از 8000 تومان تا 11000 قیمت گذاری شده است. به صورت روزانه قیمت انواع حبوبات را مشاهده کنید.

قیمت روز نخود کرمانشاه

لیست قیمت نخود کرمانشاه

نخود نیز مانند هر محصولی در طول سال دچار تغییر قیمت می شود و ممکن است قیمت آن کاهش یا افزایش پیدا کند. نخود کرمانشاه نیز از این قاعده مستثنی نیست. عوامل بسیار مهمی قیمت روز نخود در بازار کرمانشاه را تعیین کرده و بر روی آن تاثیر می گذارند که در ادامه این عوامل را بررسی خواهیم کرد.

 • نوع نخود: اولین و مهم ترین پارامتر تاثیر گذار بر روی قیمت روز این محصول، نوع نخود است. هر چه نخود انتخابی جز انواع با کیفیت  و مرغوب آن باشد، شاهد بالا رفتن قیمت نخود در بازار کرمانشاه هستیم.
 • حجم خرید: یکی دیگر از عواملی که می تواند قیمت نهایی این نوع حبوبات را دستخوش تغییرات کند، حجم خرید شما است. خرید نخود کرمانشاه در حجم بالا می تواند باعث کاهش قیمت آن شود. به صورت کلی خرید فله ای می تواند باعث کاهش قیمت نخود در کرمانشاه شود.
 • وضعیت صادرات: شرایط صادرات نیز یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار بر قیمت نخود است. اگر شاهد صادرات این محصول به خارج از کشور باشیم، قیمت نخود دچار تغییر می شود.
 • فصل خرید: با توجه به فصل، شاهد کاهش یا افزایش تولید نخود هستیم. چرا که با توجه به قانون عرضه و تقاضا، به دلیل آن که همیشه تقاضا نخود در بازار وجود دارد. در فصولی که با کاهش تولید نخود مواجه هستیم، قیمت روز نخود در بازار کرمانشاه افزایش پیدا کرده و در فصل های تولید این محصول با کاهش قیمت مواجه خواهیم بود.

هر یک از این عوامل می توانند قیمت نخود کرمانشاه را در نهایت تغییر بدهند. با توجه به این پارامترها هر فردی می تواند اقدام به خرید نخود در بهترین زمان و با قیمت مقرون به صرفه ای کند.

بهترین نوع نخود کرمانشاه در بازار

انواع نخود صادراتی

در این بخش شما را با انواع نخود کرمانشاه آشنا کرده و ویژگی های هر یک را بررسی می کنیم. انواع نخود ایرانی عبارتند از:

 • نخود لشکری: این نوع نخود توسط کشاورزان به صورت عادی تولید می شود و کیفیت های مختلفی از آن وجود دارد. ولی با این حال نخود لشکری کم ترین کیفیت را به نسبت نمونه های مشابه در بازار دارد و به همین دلیل قیمت روز نخود در بازار کرمانشاه از نوع لشکری بسیار پایین است.
 • نخود فلافلی: این نخود مخلوطی از دانه های مختلف نخود با اندازه هایی بین 4 تا 6 میلی متر است. نخود فلافلی کرمانشاه یکی از انواع محبوب نخود برای صادرات به سایر کشورهای خاورمیانه است.
 • نخود تک خان: این نوع نخود بیشترین اندازه را به نسبت سایر نخودهای موجود در بازار دارد و ابعاد آن در حدود 10 میلی متر می باشد. نخود تک خان در بازار مشتریان و طرفداران مخصوص به خود را دارد.
 • نخود دو خان: همان طور که از اسم آن متوجه شده اید، این نوع نخود مخلوطی از دو نخود مختلف است. خودهای استفاده شده در دو خان، سایزهای 8 و 9 میلی متر دارند و ترکیب آن ها به صورت مساوی است.
 • نخود سه خان: این نوع نخود نیز یکی از انواع بسیار محبوب نخود کرمانشاه به منظور صادرات است. در این نوع، شاهد سه نوع نخود با اندازه های 7، 8 و 9 میلی متر هستیم.
 • نخود چهار خان: در این نوع نخود شاهد چهار دسته نخود با اندازه و ابعاد بین 6 تا 9 میلی هستیم که درصد ترکیب این نخودها گوناگون است و به هیچ عنوان یک درصد ثابتی برای آن وجود ندارد.

قیمت نخود کرمانشاه در سال 99

به طور کلی نخود موجود در بازار ایران به شکل کلی به دو دسته نخود ایرانی و نخود خارجی تقسیم بندی می شود. اگر بخواهیم انواع نخود خارجی موجود در بازار ایران را نام ببریم باید به موارد زیر اشاره کرد:

 • نخود روس
 • نخود هندی
 • نخود آمریکایی
 • نخود آرژانتینی
 • نخود ترکیه
 • نخود کانادا

اما معروف ترین نخود ایران، مربوط به استان کرمانشاه است. که در حال حاضر انواع مختلفی از این محصول در بازار وجود دارد. در این مقاله و سایر مطالب مربوط به این محصول در سایت، به بررسی هر یک از این نخودها و اطلاعات کافی را در رابطه با آن ها پرداخته شده است. قیمت نخود کرمانشاه در سال 99 به عوامل مختلفی که در قسمت قیمت روز نخود کرمانشاه بیان کردیم بستگی دارد. همچنین برای اطلاع از آخرین قیمت روز نخود در بازار کرمانشاه در سال 99 می توانید به بخش قیمت حبوبات در سایت رفته و از آخرین قیمت ها مطلع شوید. خوشبختانه لیست قیمت محصولات موجود در سایت به صورت روزانه بروزرسانی می شود تا شما مصرف کننده عزیز بتوانید با توجه به قیمت روز هر محصول، آن را سفارش داده و خریداری کنید. به صورت کلی اما ارزان ترین نوع نخود کرمانشاه، نخود لشکری است، پس از آن نخود فلافلی قیمت مقرون به صرفه ای دارد و نخود سایز 8 و نخود سه خان دیگر انواع نخود هستند.

قیمت نخود سه خان

همچنین گران ترین نوع نخود موجود نیز نخود دو خان است که به نسبت سایر نمونه های موجود در بازار کیفیت بالاتر و قیمت بیشتری دارد ولی عطر و طعمی که این نوع نخود به غذا می دهد با هیچ نمونه دیگری قابل مقایسه نیست و انتخاب افراد حرفه ای نخود دو خان است.

معروف ترین نخود ایران، مربوط به استان کرمانشاه است. که در حال حاضر انواع مختلفی از این محصول در بازار وجود دارد.

خرید نخود کرمانشاه با قیمت تولیدی

جدای از نخود تولید شده در خارج از مرزها، در اکثر نقاط کشور ما نیز تولید نخود انجام می شود و ما سالانه حجم بسیار بالایی از نخود را تولید می کنیم. با وجود به تولید این محصول در اقصی نقاط کشور، اما دو استان کرمانشاه و لرستان بیشترین سهم تولید نخود ایرانی را برعهده دارند.
نخود کرمانشاه بی شک یکی از بهترین و مرغوب ترین انواع نخود در بازار حبوبات کشورمان است. استان کرمانشاه به دلیل داشتن آب و خاک مساعد برای کسب حبوبات، همواره حجم بسیار زیادی از حبوبات کشور را تولید و تامین می کند که نخود یکی از این محصولات می باشد.

همان طور که گفته شد، برای آن که بتوان نخود را با قیمت مقرون به صرفه و ارزان قیمتی تهیه کرد، باید به پارامترهای مختلفی توجه داشت اما یکی از مهم ترین پارامترها که باعث می شود تا بتوان نخود کرمانشاه را با قیمت تولیدی خریداری کرد، تغییر حجم خرید است.
شما می توانید نخود را دو به صورت فله و خرده خریداری کنید. بی شک خرید فله و عمده می تواند باعث کاهش قیمت به طرز چشمگیری بشود. این مسئله مربوط به تمامی اجناس است و شما اگر یک محصول را در حجم بالا خریداری کنید، مطمئناً با کاهش قیمت مواجه خواهید بود. شما می توانید هر نوع نخود را به هر میزانی که علاقه مند هستید، در حجم بالا از طریق سایت ما سفارش داده و آن را با قیمت روز نخود در بازار کرمانشاه خریداری کنید.

بی شک خرید فله وعمده می تواند باعث کاهش قیمت به طرز چشمگیری بشود. این مسئله مربوط به تمامی اجناس است و شما اگر یک محصول را در حجم بالا خریداری کنید، مطمئناً با کاهش قیمت مواجه خواهید بود.

قیمت نخود فلافلی در بازار کرمانشاه

در استان کرمانشاه شاهد تولید انواع مختلفی از نخود هستیم که هر یک از این نخودها ویژگی های منحصر به فردی دارند. یکی از انواع نخود موجود در بازار کرمانشاه نخود فلافلی است که در بخش های قبلی آن را به صورت کلی معرفی کردیم. این نخود دارای محبوبیت خاصی بوده و مصرف بسیار زیادی در تمامی کشور دارد. نخود فلافلی باید چند ویژگی بسیار مهم داشته باشد تا بتوان به آن لقب نخود مرغوب را دارد. ویژگی های نخود فلافلی با کیفیت عبارتند از:

 • قیمت مناسب و مقرون به صرفه آن
 • داشتن دانه های ریز بین 4 تا 6 میلی متر
 • حشره زده نباشد و دانه های آن سلامت باشد
 • به تازگی برداشت شده و به هیچ عنوان کهنه نباشد

شما می توانید نخود فلافلی تولید شده در کرمانشاه را با قیمت روز نخود در بازار کرمانشاه و مقرون به صرفه ای سفارش داده و آن را در حجم بالایی خریداری کنید. بی شک خرید نخود فلافلی، به صورت فله ای می تواند مزایای بسیار زیادی را برای شما به ارمغان بیاورد.

یکی از انواع نخود موجود در بازار کرمانشاه نخود فلافلی است، این نخود دارای محبوبیت خاصی بوده و مصرف بسیار زیادی در تمامی کشور دارد.

قیمت نخود آبگوشتی کرمانشاه

نخود همواره به عنوان یکی از پرمصرف ترین انواع حبوبات شناخته می شود که در بازار ایران نمونه های مختلفی از این محصول وجود دارد. سالانه شاهد حجم بسیار زیادی از انواع این محصول در بازار ایران هستیم که دارای گستره بسیار زیادی از تنوع، کیفیت و قیمت هستند و هر شخصی می تواند با توجه به نیاز خود به خرید یک از آن ها اقدام کند. هر یک از این نخودها برای پخت غذاهای خاصی مورد استفاده قرار می گیرند و مشتریان مخصوص به خود را دارند. خوشبختانه کشور ما در این زمینه خودکفا بوده و شاهد تولید انواع نخود در استان کرمانشاه هستیم.

فروش نخود دوخان کرمانشاه
فروش نخود سه خان کرمانشاه

یکی از غذاهای بسیار محبوب ایرانی که با استفاده از نخود تهیه و تولید می شود، آبگوشت است. استان کرمانشاه سعی کرده تا با تهیه و تولید نخود آبگوشتی، نیاز بازار را از این نظر برطرف کند. عرضه این محصول از استان کرمانشاه به سطح کشور به نسبت سالیان گذشته بسیار بیشتر شده و امروزه با عرضه حجم بسیار بالایی از نخود آبگوشتی کرمانشاه در بازار مواجه هستیم.
استان کرمانشاه به دلیل برخورداری از شرایط مساعد آب و هوایی، امروزه یکی از بزرگترین منابع تولید نخود آبگوشتی به حساب می آید و حجم بسیار زیادی از نیاز بازار را این استان برطرف می کند. نخود آبگوشتی به دلایل گفته شده، یکی از محبوب ترین انواع نخود است که خوشبختانه استان کرمانشاه توانسته در تولید این نوع نخود به خودکفایی دست پیدا کند.
برای اطلاع از قیمت روز نخود در بازار کرمانشاه به صفحه قیمت حبوبات در سایت مراجعه نمایید.

استان کرمانشاه سعی کرده تا با تهیه و تولید نخود آبگوشتی، نیاز بازار را از این نظر برطرف کند.

برای اطلاع از قیمت روز نخود در بازار کرمانشاه بهترین کار این است ازکه با مراکز معتبر فروش حبوبات ارتباط صورت پذیرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *