تفاوت لوبیا چیتی خمین و زنجان

تفاوت لوبیا چیتی خمین و زنجان

در این فایل راجب تفاوت لوبیا چیتی خمین با لوبیا چیتی زنجان نکاتی رو خدمت شما عزیزان عرض می کنیم.

58886

به طور کلی قیمت لوبیا چیتی زنجان به دلیل کیفیت بالاتر و یکسری ویژگی های ظاهری که دارد از قیمت لوبیا چیتی خمین بالاتر است.

لوبیا چیتی خمین در مقایسه با لوبیا چیتی زنجان دارای دانه ها و سایزبندی ریزتری است. رنگ پس زمینه آن کرم تر است و رنگ بندی رگه های آن نیز نسبت به چیتی زنجان کمرنگ تر می باشد.

این موارد تفاوت های اولیه ای است که در ظاهر این محصولات وجود دارد.

علاوه بر این لوبیا چیتی زنجان خود دارای انواع مختلفی است. برای مثال نسبت به آن بذری که کشاورز کشت کرده می تواند دارای دانه های درشت تر، رگه های جیگری تر و زمینه سفیدتری نسبت به چیتی خمین باشد.

علاوه بر این نکاتی که گفتیم برخی از بذرهایی که در استان زنجان کشت می شود دارای دانه های کشیده تری نسبت به نمونه های چیتی گرد زنجان و خمین است. این نوع لوبیاها نسبت به سایر لوبیاها کشیده تر بوده بطوریکه شبیه چیتی های خارجی مثل لوبیا چیتی ازبک هستند.

در هر صورت کیفیت لوبیا چیتی در هر سایزی که باشد و در هر محلی که تولید شده باشد بالا بوده و انتخاب بهتر به نوع مصرف شما برمی گردد.

اعتقاد ما بر این است که مهم نیست محصول متعلق به کدام منطقه باشد. بلکه مهم این است که نیاز ما را در فروش فله، بسته بندی و یا صادرات برطرف کند. و قیمت مناسبی نیز داشته باشد تا بتوانیم در بازار رقابت کنیم.

در واقع اگر این دو نکته را در نظر بگیرید فارغ از اینکه لوبیا چیتی محصول کدام منطقه هست شما می توانید خرید لوبیا چیتی مناسبی را داشته باشید.

اگر در این زمینه سوالی داشتید می توانید با ما در ارتباط باشید. ما در حبوبات داریا خوشحال می شویم که بتوانیم پاسخگوی شما باشیم.