قیمت لوبیا چیتی در سال 99

قیمت لوبیا چیتی

قیمت لوبیا چیتی در سال 99 را روزانه از مشاورین حبوبات داریا دریافت کنید تا از تغییرات قیمت لوبیا در بازار اطلاع داشته باشید.

قیمت لوبیا چیتی امروز

لوبیا چیتی یکی از حبوباتی است که در بازار قیمت مقرون به صرفه تر از دیگر حبوبات دارد و اگر شما به صورت عمده این نوع لوبیا را در بازار خریداری کنید قیمت بسیار کم تری می پردازید. معمولاً کیفیت لوبیا چیتی هایی که در بازار موجود است متفاوت است ولی به صورت کلی این محصول کیفیت پایینی ندارد. قیمت لوبیا چیتی در سال ۹۹ نیز مانند دیگر اجناس در بازار کمی بالا تر رفته است ولی این محصول نوسان قیمت ندارد. از سری عواملی که بر قیمت چیتی در بازار ایران در سال ۹۹ تاثیر به سزایی می گذارد می‌ توان به مقدار تبادلات حبوبات میان کشورهای دیگر و کشور ما اشاره کرد. البته به صورت کلی باید گفته شود که قیمت لوبیا چیتی در بازار ایران به نمایندگی و شرکت تولید کننده و نوع خرید بستگی دارد. امروزه در بازار ایران  نوع مرغوب این لوبیا از آن خمین ازنا و زنجان است و کیفیت متفاوتی نسبت به یکدیگر دارند که در ادامه درباره تمامی آن ها توضیح خواهیم داد.

البته به صورت کلی باید گفته شود که قیمت لوبیا چیتی در بازار ایران به نمایندگی و شرکت تولید کننده و نوع خرید بستگی دارد.

قیمت لوبیا چیتی عمده خمین

در ابتدا باید گفته شود که در شهر خمین به مقدار کمی لوبیا چیتی خمین تولید می شود، و مقدار فراوانی از این نوع لوبیا که در ازنا و الیگودرز در استان لرستان تولید می شوند درون کارگاه های خمین بسته بندی می شوند و با نام خمین به فروش می رسند. سایز این لوبیا ریز تر است و به لحاظ ظاهری سایز کوچکی دارد. این نوع حبوبات در شهر خمین بسیار شناخته شده است. همچنین باید گفت که قیمت لوبیا چیتی خمین متغیر است زیرا عوامل مختلفی آن را تحت تاثیر قرار می دهند. از جمله این عوامل می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • کیفیت لوبیا چیتی
 • حجم آن
 • زمان برداشت این محصول در خمین
 • مقدار تقاضای آن در بازار
 • خرید عمده

باید گفته شود قیمت این نوع لوبیا نسبت به سال‌های قبل و یا ماه های گذشته بالاتر آمده است. قیمت لوبیا خمین زمانی مقرون به صرفه تر می باشد که همزمان با برداشت آن خریداری شود. البته خرید عمده آن نیز تاثیر به سزایی در قیمت آن دارد. در حقیقت این محصول یکی از مرغوب ترین لوبیاهای موجود در بازار ایران است که بسیار پر مصرف است و فروش بالایی دارد و مشتریان اختصاصی خود را نیز داراست.

قیمت لوبیا چیتی خمین زمانی مقرون به صرفه تر می باشد که همزمان با برداشت آن خریداری شود. البته خرید عمده آن نیز تاثیر به سزایی در قیمت آن دارد.

قیمت روز لوبیا چیتی زنجان

لوبیا چیتی زنجان بسیار مطلوب و با کیفیت است که کاملاً راحت در بازار به دست می آید و در تمامی انبار های فروش یافت می شود. اگر چه به طور کلی نمی توان قیمت این محصول را برای مدت طولانی اعلام کرد زیرا در زمان و شرایط مختلف تغییرات قیمت در این نوع لوبیا وجود دارد، اما برای اینکه قیمت روز لوبیا چیتی زنجان را به دست بیاورید باید از نمایندگی های فروش معتبر این محصول استعلام کنید. بدین منظور می توانید سری به صفحه قیمت حبوبات در سایت داریا بزنید.

در ضمن باید گفته شود که قیمت روز لوبیا چیتی زنجان بستگی به موارد زیر دارد:

 • میزان خرید
 • کیفیت محصول مانند رنگ دانه های این نوع لوبیا
 • زمان خرید
 • نو و کهنه بودن آن
همچنین بخوانید
قیمت لوبیا قرمز ایرانی در سال 99

همچنین باید گفته شود لوبیا چیتی زنجان به لحاظ ظاهری درشت تر از لوبیا چیتی ازنا و خمین است و در بازار طرفداران بیشتری به نسبت آن دو دارد. به طور کلی باید گفته شود لوبیا چیتی زنجان بسیار با کیفیت و مرغوب است و محبوبیت بسیار زیادی دارد و افراد زیادی منحصراً به دنبال آن هستند. شما می توانید این محصول را  در تناژ های مختلف از بازرگانی داریا دریافت نمایید. برای این کار می توانید سفارشات عمده خود را از این محصول ثبت کرده و در اقصی نقاط ایران بار خود را دریافت نمایید.

لوبیا چیتی زنجان به لحاظ ظاهری درشت تر از لوبیا چیتی ازنا و خمین است و در بازار طرفداران بیشتری به نسبت آن دو دارد.

قیمت لوبیا چیتی ازنا

لوبیا چیتی ازنا نیز از سری حبوباتی است که در بازار ایران بسیار طرفدار دارد و غنی از پروتئین ها می باشد. این محصول از غذا های ویژه در سفره ایرانی ها محسوب می شود. لوبیای که از طرف ازنا در استان لرستان در بازار عرضه می شود کیفیت بسیار بالایی دارد و مقدار زیادی از آن سالانه به فروش می رسد. لوبیا چیتی ازنا قیمت های متفاوتی دارد زیرا شرکت ‌های متفاوتی آن را بسته بندی می کنند. می‌توان گفت لوبیا چیتی ازنا گاهی اوقات برای بسته بندی به خمین آورده شده و با نام لوبیا چیتی خمین ثبت می شود. در واقع از شهر ازنا می‌توان با نام مرکز خرید لوبیا چیتی ایران یاد کرد. این شهر پتانسیل بالایی در تولید لوبیا چیتی دارد و از شمال و جنوب و شرق و غرب فروش بسیار بالایی دارد.

این محصول به صورت روزانه و مداوم راهی بازار می شود و در مدت بسیار کمی هم نیز به فروش می رسد. اما به طور کلی لوبیا چیتی از جمله حبوباتی محسوب می‌شود که بیشتر در غرب کشور تولید می شود و در طول سال تناژ های بالایی از این محصول وارد بازار شده و به صورت عمده فروخته و حتی صادر می شود. در واقع  این نوع لوبیای ازنا به دلیل مرغوبیتی که دارد به خارج از ایران هم نیز صادر می‌شود. یکی از کشورهایی که این نوع لوبیا چیتی به آن صادر می‌شود روسیه است.  قیمت لوبیا چیتی ازنا گاها نسبت به دیگر انواع ان بالاتر است و این به دلیل مرغوبیت محصول است. البته خریداران عمده این محصول اغلب در زمان مناسب نسبت به خرید این محصول با قیمت مناسب اقدام می کنند.

قیمت لوبیا چیتی ازنا گاها نسبت به دیگر انواع ان بالاتر است و این به دلیل مرغوبیت محصول است.

بهترین نوع لوبیا چیتی ایرانی

باید گفته شود به صورت کلی دو نوع لوبیا چیتی در بازار ایران موجود است:

 • لوبیا چیتی ایرانی
 • لوبیا چیتی خارجی یا وارداتی

لوبیا چیتی ایرانی محصولاتی از شهرهای خمین، ازنا و زنجان هستند که در بالا کیفیت و قیمت آن ها را بررسی کردیم. لوبیا چیتی های خارجی از کشورهای متفاوتی وارد ایران می‌شوند که ظاهر های متفاوت با طعم مختلف دارند. اما این که ما تشخیص بدهیم چه نوع لوبیا چیتی ایرانی است و چه نوعی خارجی نیاز به تبحر دارد که فقط افراد با تجربه می توانند تشخیص دهند. همانطور که قبلا هم گفتیم بهترین و مرغوب ترین نوع لوبیا چیتی ایرانی در بازار لوبیا چیتی زنجان است. دلایل بالا بودن این کیفیت را می توان موارد زیر دانست:

 • ظاهر درشت تری که نسبت به دیگر لوبیا چیتی ها دارد.
 • خوش پخت بودن آن
 • طعمی بی نظیر که دارد.

اما به طور کلی برای تشخیص بهترین نوع لوبیا چیتی ایرانی به نکات زیر توجه نمایید:

 • دانه های آن باید گرد باشد.
 • رنگ آن ما بین سفید و مایل به قرمزی است.
 • لوبیا چیتی مرغوب در بازار ایران نباید حالت گرد داشته باشد.
 • رنگ آن باید روشن باشد چرا که لوبیا چیتی با رنگ تیره معمولاً خارجی است.
 • رنگ لوبیا چیتی هر چقدر روشن تر باشد بهتر است.
 • وزن لوبیا چیتی می بایست کمی سنگین باشد و با پرت شدن و ضربه خوردن به یکباره نشکند.
 • وقتی لوبیا را خیس کردید نباید پوستش جدا شود.
همچنین بخوانید
تفاوت کیفیت و قیمت لوبیا چیتی بوجار و دستچین

به طور کلی لوبیا چیتی ایرانی یکی از مرغوب ترین حبوبات در سراسر جهان است که شهرت جهانی دارد و همواره مشتریان خارجی برای خرید آن وجود دارد. فعالان حوزه در حبوبات همواره در پی خرید نوع مرغوب لوبیا چیتی ایرانی هستند و با خرید عمده محصول و فروش آن در بازارهای ایرانی و خارجی سود خوبی را از آن خود می کنند.

به طور کلی لوبیا چیتی ایرانی یکی از مرغوب ترین حبوبات در سراسر جهان است که شهرت جهانی دارد و هموراه مشتریان خارجی برای خرید آن وجود دارد.

قیمت نهایی لوبیا چیتی در بازار

قیمت لوبیاچیتی ایرانی

لوبیا چیتی از زمانی که کاشته می شود تا زمان برداشت برای کشاورزان هزینه هایی دارد که در نهایت  این هزینه ها روی قیمت لوبیا موثر خواهد بود. به طور کلی آنچه تعیین کننده قیمت نهایی لوبیا چیتی در بازار است موارد زیر است:

 • مرغوبیت محصول
 • نوع کشت
 • محل کشت
 • زمان خرید
 • نوع خرید

خریداران عمده لوبیا چیتی با خرید فله این محصول از شرکت های عمده فروشی  و سپس پاک کردن و  بسته بندی محصول آن را به دست مصرف کننده میرسانند و یا نوع مرغوب این محصول را صادر کرده و از این طریق سود خوبی دریافت میکنند. به طور کلی پروسه کاشت، برداشت، حمل و نوع فروش همگی بر قیمت نهایی لوبیا چیتی در بازار  تاثیر گذار است.

البته گاهی شرایط آب و هوایی در فصل برداشت میتواند بر این قیمت تاثیر بگذارد.  با وجود تمامی عواملی که گفته شد قیمت نهایی این محصول در بازار متغیر است و یکسان نیست و این نیز بستگی به همان عواملی دارد که در بالا گفته شد. گاهی اوقات فروشندگان عمده  محصولات را با قیمت دلخواه به فروش می رسانند که خریدار برای دریافت بهترین قیمت برای لوبیا چیتی درخواستی میتواند با مراجعه به سایت های معتبر و یا تماس تلفنی با شرکت های عمده فروشی لیست قیمت را دریافت کرده و با مقایسه کیفیت و قیمت نهایی بهترین خرید را انجام دهد.

به طور کلی پروسه کاشت، برداشت، حمل و نوع فروش همگی بر قیمت نهایی لوبیا چیتی در بازار  تاثیر گذار است.

دریافت قیمت واقعی لوبیا چیتی

قیمت عمده لوبیاچیتی

در آخر باید به این مورد اشاره کنیم که حبوبات داریا از جمله فروشندگانی است که انواع لوبیا چیتی با کیفیت های درخواستی مشتری را به صورت عمده به فروش میرساند. از مزایای این خرید میتوان موارد زیر را نام برد:

 • فروش محصول در کیفیت های متنوع
 • ارسال به تمام نقاط کشور
 • دریافت قیمت مناسب و واقعی
 • ارائه لوبیا چیتی در تمامی فصول سال و در حجم های مختلف

در واقع شما میتوانید نسبت به سفارش لوبیا چیتی در کیفیت های مختلف جهت مصارف گوناگون اقدام نمایید. معمولا شرکتهایی که اقدام به خرید عمده لوبیا چیتی میکنند، تمایل دارند نوع با کیفیت آن را جهت بسته بندی و عرضه به بازار و یا صادرات سفارش دهند و برای فروش فله نیز این محصول را با قیمت ارزانتر سفارش میدهند. با انتخاب یک شرکت فروش عمده که محصولاتی با انواع کیفیت و قیمت واقعی ارائه میدهد ، در تمام فصول سال میتوانید نسبت به سفارش محصول اقدام کرده و یک انتخاب مناسب داشته باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.