خرید مستقیم حبوبات در سال جدید به صورت آنلاین

خرید عمده حبوبات

خرید مستقیم حبوبات را در سال جدید یعنی سال 99 اگر به صورت آنلاین انجام دهید از کیفیت و قیمت مناسب تری برخوردار خواهید شد.

خرید مستقیم حبوبات چگونه است؟

شاید بسیاری از افراد منظور از خرید مستقیم حبوبات را ندانند. این نوع خریداری به این معنا است که شما محصولات مد نظر خود را بدون واسطه یا با کم ترین واسطه، از کشاورزان خریداری کنید. خرید به این شیوه مزایای فوق العاده ای را در اختیار خریدار قرار می دهد.

از جمله مزایای این نوع معاملات حبوبات، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کاهش قیمت: بی شک خرید بدون واسطه محصولات از کشاورزان، باعث می شوند تا شما بتوانید محصول مورد نظر خود را با قیمت بسیار پایین تری خریداری کنید.
 • حمایت از کشاورزان: زمانی که شما به صورت بدون واسطه با کشاورزان سراسر کشور ارتباط برقرار کرده و از آن ها خرید می کنید، این به معنای حمایت از کشاورزان ایرانی است.
 • از بین بردن واسط ها: متاسفانه در تمامی بازارها، شاهد حضور واسط هایی هستیم که بازار را دچار تغییر می کنند. واسط ها در واقع با خرید از کشاورز با قیمت پایین و فروش محصول به مشتریان با قیمت بالاتر، برای خود حاشیه سود بسیار زیادی را به وجود آورده اند. اگر شما فرآیند خرید محصول را به صورت مستقیم انجام بدهید، واسط ها کاهش پیدا می کنند.

با توجه به این مزایا، روش خرید مستقیم حبوبات یکی از بهترین شیوه های خرید، به منظور کاهش قیمت است. ذکر این نکته نیز حائز اهمیت است که مراکزی وجود دارد که محصولات را بدون واسطه از کشاورزان و تولید کنندگان دریافت کرده و به دست مشتریان می رسانند.

خرید مستقیم حبوبات یکی از بهترین شیوه های خرید، به منظور کاهش قیمت است.

خرید مستقیم حبوبات به صورت اینترنتی

خرید اینترنتی حبوبات

یکی از پلتفرم هایی که امکان خرید حبوبات به صورت بدون واسطه و اینترنتی را فراهم کرده است، شرکت بازرگانی داریا است. شما می توانید از طریق سایت شرکت بازرگانی داریا، اقدام به سفارش محصولات خود کنید و مطمئن باشید که محصولات مورد نظر شما به صورت مستقیم از کشاورزان خریداری شده و به دست شما می رسد.

شما می توانید با دریافت محصولات مورد نظر خود به صورت اینترنتی از شرکت بازرگانی داریا، از مزایای خرید اینترنتی حبوبات و نیز خرید بدون واسطه به صورت توام بهره ببرید. حبوبات اهمیت بسیار زیادی در پخت غذاها، به خصوص غذاهای ایرانی دارد و روزانه شاهد خرید و فروش حجم بسیار زیادی از حبوبات در بازار ایران هستیم.

شرکت بازرگانی داریا تمام سعی خود را کرده تا کسب و کارهایی که به حبوبات عمده نیاز دارند را در نظر گرفته و برای حل مشکلات آن ها اقدام کند. امکان خرید محصولات به صورت مستقیم از خریدار و وارد کننده در وب سایت شرکت بازرگانی داریا فراهم شده است تا کسب و کارها بتوانند محصولات مورد نظر خود را با قیمت مقرون به صرفه ای خریداری کرده و از آن استفاده کنند.

شما می توانید با دریافت محصولات مورد نظر خود به صورت اینترنتی از شرکت بازرگانی داریا، از مزایای خرید اینترنتی و نیز خرید بدون واسطه به صورت توام بهره ببرید.

58886

خرید مستقیم حبوبات ایرانی

همان طور که گفته شد، خرید حبوبات به صورت بدون واسطه از کشاورزان ایرانی، مزایای بسیار زیادی برای شما به ارمغان خواهد آورد. نکته بسیار مهمی که باید به آن توجه کنید این است که خرید حبوبات از کشاورزان ایرانی فرآیند سخت و طاقت فرسایی است و شما مجبور هستید هزینه و وقت بسیار زیادی را صرف این کار کنید.

شما می توانید این کار را به روش دیگری انجام بدهید تا در هزینه و وقت خود صرفه جویی کنید. با رشد تجارت الکترونیک، فرآیند خرید و فروش محصولات بسیار ساده شده است و به همین دلیل شما می توانید خرید مستقیم حبوبات را از طریق تجارت الکترونیک انجام بدهید. برای این کار می توانید از سایت هایی اقدام به خرید حبوبات کنید که محصولات را از کشاورز خریداری می کنند و در واقع آن ها تنها واسط بین شما و کشاورز هستند.

همچنین بخوانید
مرکز اصلی خرید عمده حبوبات

این کار هم باعث می شود تا شما بتوانید علاوه بر این که محصولات مدنظر خود را بدون صرف وقت و هزینه خریداری کنید، مطمئن خواهید شد که حبوبات خود را با کمترین واسطه و به شکل مستقیم از کشاورزان خریداری کرده اید.

خرید و فروش حبوبات به صورت اینترنتی امکانات بسیار زیادی را در اختیار توزیع کنندگان عمده و حتی مصرف کنندگان قرار می دهد که در بخش های بعدی به آن خواهیم پرداخت ولی نکته حائز اهمیت آن است که باید این شیوه از خرید و فروش حبوبات را ترویج و از آن حمایت ها کرد.

شما می توانید انواع حبوبات را به این شکل خریداری کنید. در ادامه انواع حبوباتی که می توانید از کشاورزان ایرانی به شکل مستقیم خریداری کنید را معرفی خواهیم کرد.

خرید و فروش حبوبات به صورت اینترنتی امکانات و مزایای بسیار زیادی را در اختیار توزیع کننده گان عمده و حتی مصرف کنندگان قرار می دهد.

خرید حبوبات بدون واسطه در ایران

این محصولات ایرانی انواع و اقسام زیادی دارند که پر مصرف ترین آن ها شامل موارد زیر است:

لوبیا

لوبیا از جمله محصولاتی است که در کشور ما توسط کشاورزان ایرانی تولید می شود. شما می توانید انواع لوبیا های زیر را از کشاورزان ایرانی خریداری کنید:

 • لوبیا چیتی خمین
 • لوبیا ازنا
 • لوبیا چیتی زنجان
 • لوبیا چیتی اقلید
 • لوبیا قرمز خمین
 • لوبیا قرمز زنجان
 • لوبیا قرمز ازنا
 • لوبیا قرمز اقلید
 • لوبیا سفید ایرانی

لپه

با ثبت سفارش خود به صورت اینترنتی، می توانید لپه ایرانی که از نخود زرد کردستان و نخود چگنی فرآوری می شود را به صورت مستقیم سفارش داده و خریداری کنید.

عدس ایرانی

در استان های اردبیل، لرستان، ایلام و کرمانشاه، حجم بسیار زیادی از عدس ایرانی تولید می شود که شما می توانید این عدس را به صورت مستقیم از کشاورزان ایرانی خریداری کنید.

ماش ایرانی

امکان خرید ماش ریز و درشت ایرانی به صورت مستقیم از طریق خرید اینترنتی فراهم شده است تا شما از این نوع خرید بهره مند شوید.

نخود کرمانشاه

در بازار ایران شاهد تولید انواع نخود توسط کشاورزان ایرانی هستیم. از جمله این نخودها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • نخود لشکری
 • نخود چهار خان
 • نخود دو خان
 • نخود فلافلی
 • نخود سه خان
 • نخود تک خان
مستقیم انواع حبوبات خارجی

فروش مستقیم انواع حبوبات خارجی

در خرید مستقیم محصولات خارجی، بی شک شما نمی توانید حبوبات مدنظر خود را از کشاورزان خارجی خریداری کنید. در این شکل از خرید شما باید تمامی واسطه ها را حذف کرده و حبوبات مورد نظر خود را از وارد کنندگان خریداری کنید. از جمله این محصولات می توان موارد زیر را نام برد:

لوبیا خارجی

در بازار حبوبات شاهد واردات انواع لوبیا از کشورهای مختلف هستیم. از جمله لوبیا خارجی، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. لوبیا چیتی ازبک
 2. لوبیا چیتی چین
 3. لوبیا چیتی آفریقا
 4. لوبیا چیتی قرقیز
 5. لوبیا چیتی اتیوپی
 6. لوبیا چیتی اوگاندا
 7. لوبیا قرمز قرقیز
 8. لوبیا قرمز اتیوپی
 9. لوبیا سفید قرقیز

لپه خارجی

در بازار لپه ایران شاهد واردات این محصول از کشورهای مختلفی هستیم. از جمله لپه هایی که نخود لپه ان ها وارداتی است، می توان به موارد زیر اشاره کنیم:

 • لپه اتیوپی
 • لپه استرالیا
 • لپه روس

عدس خارجی

سهم عمده ای از بازار عدس در ایران، متعلق به عدس خارجی است. از جمله کشورهای صادر کننده عدس به ایران، کشورهای کانادا و روسیه هستند.

ماش خارجی

ماش خارجی موجود در بازار ایران عموما از کشورهای ازبکستان، استرالیا و میانمار تهیه شده و وارد بازار ایران می شود. شما می توانید ماش خارجی را به صورت مستقیم از وارد کنندگان خریداری کنید.

legumes iranhobobat 5

نخود خارجی

در بازار حبوبات، علاوه بر آن که شاهد انواع مختلفی از نخود داخلی هستیم، نخودهای خارجی بسیار زیادی نیز در این بازار حضور دارند. از جمله نخود خارجی که می توانید آن را به صورت مستقیم خریداری کنید، می توان به موارد زیر اشاره کرد

 • نخود روس
 • نخود هندی
 • نخود آمریکایی
 • نخود آرژانتینی
 • نخود ترک
 • نخود کانادا

در خرید مستقیم محصولات خارجی، بی شک شما نمی توانید حبوبات مدنظر خود را از کشاورزان خارجی خریداری کنید.

قیمت خرید مستقیم حبوبات

خوشبختانه بازار حبوبات در کشور ما شرایط مساعدی دارد و در کنار تولیدات داخلی، شاهد واردات انواع مختلفی از این حبوبات، به منظور رفع نیاز بازار هستیم. همین حجم از عرضه، در کنار تقاضا بسیار زیاد خانواده ها، باعث شده تا بازار حبوبات در حالت تعادلی قرار بگیرد ولی با توجه به نوسانات بازار در کشور ما، قیمت حبوبات نیز دستخوش تغییرات شده است و افراد به منظور خرید مستقیم حبوبات، باید از روش های نوین و جدیدی استفاده کنند

همچنین بخوانید
فروش حبوبات به صورت عمده در بازار ایران

همان طور که در بخش مزایای معاملات حبوبات به شکل بدون واسطه بیان کردیم، این شیوه از خرید حبوبات می تواند باعث کاهش قیمت حبوبات شود. در وب سایت شرکت بازرگانی داریا این امکان فراهم شده است تا بتوانید قیمت روز حبوبات را مشاهده کرده و سپس با توجه به قیمت روز، اقدام به سفارش محصولات مورد نظر خود کنید.

بی شک قیمت حبوبات با توجه به عوامل و پارامترهای مختلفی تعیین می شود ولی شما می توانید با خرید حبوبات مدنظر خود به صورت مستقیم، قیمت نهایی و تمام شده را به حداقل برسانید.

شما می توانید با خرید حبوبات مدنظر خود به صورت مستقیم، قیمت نهایی و تمام شده را به حداقل برسانید.

legumes iranhobobat 6

نحوه خرید آنلاین حبوبات

خانواده های ایرانی از اکثر حبوبات در پخت غذاهای خود استفاده می کنند و نمی توان گفت که یک محصول مصرف بسیار زیادی دارد و محصول دیگر هیچ جایگاه در تغذیه ایرانیان ندارد. هر یک از محصولات در پخت غذاهای خاصی استفاده می شوند و به همین دلیل هر یک دارای ارزش و جایگاه منحصر به فردی می باشند. به همین دلیل کسب کار های زیادی در زمینه توزیع و پخش این محصولات در سراسر شهر ها فعالیت دارند. پیشنهاد می شود به منظور دریافت محصولات مورد نظر خود با روشی آسان و مقرون به صرفه، از طریق غیر حضوری و آنلاین سفارش خود را ثبت و دریافت نمایید.

از جمله حبوباتی که در بازار ایران خرید و فروش آن در حجم بسیار بالایی صورت می گیرد، می توان به موارد زیر اشاره کنیم:

 • عدس سبز
 • لپه
 • دال عدس
 • لوبیا
 • ماش
 • نخود

برای خرید آنلاین این محصولات به هیچ عنوان کار سختی در پیش رو نخواهید داشت. شما می توانید در سایت شرکت بازرگانی داریا، محصول مورد نظر خود را پیدا کرده، قیمت روز آن را مشاهده کنید و سپس با توجه به حجم مورد نظر حبوبات خود را سفارش بدهید.

خرید آنلاین حبوبات به شما کمک می کند تا به سرعت و با سهولت بسیار زیادی فرآیند خرید خود را انجام داده و بدون هیچ مشکلی، محصول مورد نظر خود را سفارش بدهید.

در این مطلب شما را با خرید حبوبات به صورت مستقیم آشنا کرده و روش های خرید مستقیم حبوبات را بیان کردیم. شما می توانید با کمک شرکت بازرگانی داریا، محصولات مورد نظر خود را در هر حجمی سفارش داده و آن را با قیمت مقرون به صرفه ای سفارش داده و آن را خریداری کنید.

خرید آنلاین حبوبات به شما کمک می کند تا به سرعت و با سهولت بسیار زیادی فرآیند خرید خود را انجام داده و بدون هیچ مشکلی، محصول مورد نظر خود را سفارش بدهید.

نتیجه گیری: خرید مستقیم حبوبات از مراکز معتبر فروش این محصولات، از بهترین شیوه های خرید به منظور کاهش هزینه و زمان است.

legumes iranhobobat 2
4 پاسخ
 1. محمد رضا گفته:

  سلام. من دارم کارهای مجوزم رو انجام میدم که حبوبات بسته بندی کار کنم. برای شروع چه کارایی انجام بدم؟

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *