ویژگی ظاهری عدس ساسکن

sasckan lentil show

ویژگی ظاهری عدس ساسکن اصل واردات مستقیم عدس کانادایی با قیمت مناسب و کیفیت بالا توسط شرکتهای حبوبات اینترنتی و آنلاین می باشد، برای ثبت سفارش با ما باشید.

58886

خصوصیات عدس ساسکن درشت

عدس ساسکن محصول کشور کانادا و وارد شده از طریق کمپانی های حبوبات بصورت مستقیم و بی واسطه. عدس ساسکن کانادایی جز با کیفیتترین عدسهای موجود در بازار حبوبات ایران است که در میان بنکداران داخلی بسیار معتبر و شناخته شده است.

این محصول مشتریان بسیار زیادی در بین ایرانیان دارد که تقاضای عدس ساسکن را بالا برده اند.

اما آیا می توان هر نوع عدسی را با نام ساسکن پذیرفت و خریداری نمود؟ در اینجاست که لازمه داشتن اطلاعات کافی در مورد محصول به کمک خریدار آماده و تشخیص اصل یا تقلبی بودن حبوبات را میسر می کند.

از جمله ویژگی ظاهری عدس ساسکن درشت موارد زیر می باشد:

  • نوع بسته بندی محصول
  • دانه درشتها در بسته بندی های 45 کیلویی هستند.
  • دانه های توپر
  • رنگ بسیار زیبا سبز یکدست
  • بدون هیچگونه ضایعاتی
  • کیفیت بالا

عدس ساسکن ریز و علل تغییر قیمت

ویژگی عدس ساسکن دانه ریز نیز همانند دانه درشت می باشد با این تفاوت که در بسته بندی های 25 کیلویی و مصرف متفاوتی نسبت به دانه درشتها دارند.

در بازار حبوبات ایران عدسهای ساسکن متفاوتی وجود دارند که علتهای گوناگونی برای این میزان تفاوت وجود دارد که از جمله این علل می توان به نگهداری عدس در سردخانه، انبار و محصول سال گذشته اشاره نمود که همین علتها باعث ایجاد تغییر در قیمت محصول می گردد.

برای دریافت اطلاعات محصولی می توانید با برقراری تماس از طریق پلهای ارتباطی موجود در سایت با مشاورین متخصص فعال در این حوزه خرید خود را با اطمینان انجام دهید. برای اینکه شناخت بیشتری نسبت به عدس ساسکن داشته باشید پیشنهاد می کنیم مقاله قیمت عدس ساسکن را مطالعه کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *