عوامل موثر بر قیمت لوبیا چیتی در بازار فروش حبوبات در سال ۹۹ به همراه لیست قیمت بروز شده از طریق سایت فروش شرکت بازرگانی داریا میسر است. با ما همراه باشید.

قیمت لوبیا چیتی در بازار

در کشور ما در استانهای مختلفی لوبیا چیتی کشت می شود که هر کدام از این محصولات کیفیت خاص خود را دارا می باشند بنابراین قیمت این محصولات متفاوت از هم دیگر است اما این تفاوت می تواند در حدود ۲۰۰۰ نهایتا ۳۰۰۰ تومان باشد.

از عوامل موثر بر قیمت این محصول موارد زیر می باشد.

  • محصول برای کدام شهر و استان است.
  • نوع بوجاری آن چگونه است.
  • دستچین بودن و نبودن لوبیا
  • نوع محصول
  • کیفیت محصول

مواردی که در بالا به آن اشاره شد عوامل موثر بر قیمت لوبیا چیتی می باشند.

نوسانات قیمت لوبیا چیتی در سال ۹۹

در ابتدای سال ۹۹ به علت بروز بیماری کرونا و در نتیجه بست شدن مرزها و کاهش قابل توجه میزان واردات لوبیا چیتی قیمت این محصول صعود کرد و به مرز ۲۰۰۰۰ تومان رسید.

اما در حال حاضر این قیمت کاهش یافته و قیمتی حدودا ۱۸۰۰۰ یا ۱۹۰۰۰ تومان دارد. با توجه به شرایط موجود در کشور و نوسانات قیمتی که لحظه ای صورت می گیرد با این حال می توان به این مورد اطمینان داشت که قیمت لوبیا تا پایان ۹۹ تقریبا بین ۱۶۰۰۰ تا ۱۸۰۰۰ ثابت باقی بماند.

ناگفته نماند که اگر میزان تولید لوبیا در سال جدید قابل توجه باشد قیمت این محصول ثبات پیدا خواهد کرد. در عین حال اگر میزان تولیدات و واردات لوبیا چیتی کاهش پیدا کند قیمت این محصول نیز افزایش می یابد.

شما می توانید برای کسب اطلاع از قیمت محصولات ، نحوه ثبت سفارش و دریافت اطلاعات در مورد نوسانات موجود در بازار با متخصصین حوزه حبوبات در شرکت داریا تماس برقرار نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت حبوبات داریا
شماره موبایل: 09127496597
دفتر مرکزی تهران: 25917680-021
شماره فاکس: 43855680-021
پست الکترونیکی: DariaTrade1@Gmail.com
سامانه پیامکی: 50002204506
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید