عوامل موثر بر قیمت لوبیا چیتی

pinto beans price

عوامل موثر بر قیمت لوبیا چیتی در بازار فروش حبوبات در سال 99 به همراه لیست قیمت بروز شده از طریق سایت فروش شرکت بازرگانی داریا میسر است. با ما همراه باشید.

58886

قیمت لوبیا چیتی در بازار

در کشور ما در استانهای مختلفی لوبیا چیتی کشت می شود که هر کدام از این محصولات کیفیت خاص خود را دارا می باشند بنابراین قیمت این محصولات متفاوت از هم دیگر است اما این تفاوت می تواند در حدود 2000 نهایتا 3000 تومان باشد.

از عوامل موثر بر قیمت این محصول موارد زیر می باشد.

  • محصول برای کدام شهر و استان است.
  • نوع بوجاری آن چگونه است.
  • دستچین بودن و نبودن لوبیا
  • نوع محصول
  • کیفیت محصول

مواردی که در بالا به آن اشاره شد عوامل موثر بر قیمت لوبیا چیتی می باشند.

نوسانات قیمت لوبیا چیتی در سال 99

در ابتدای سال 99 به علت بروز بیماری کرونا و در نتیجه بست شدن مرزها و کاهش قابل توجه میزان واردات لوبیا چیتی قیمت این محصول صعود کرد و به مرز 20000 تومان رسید.

اما در حال حاضر این قیمت کاهش یافته و قیمتی حدودا 18000 یا 19000 تومان دارد. با توجه به شرایط موجود در کشور و نوسانات قیمتی که لحظه ای صورت می گیرد با این حال می توان به این مورد اطمینان داشت که قیمت لوبیا تا پایان 99 تقریبا بین 16000 تا 18000 ثابت باقی بماند.

ناگفته نماند که اگر میزان تولید لوبیا در سال جدید قابل توجه باشد قیمت این محصول ثبات پیدا خواهد کرد. در عین حال اگر میزان تولیدات و واردات لوبیا چیتی کاهش پیدا کند قیمت این محصول نیز افزایش می یابد.

شما می توانید برای کسب اطلاع از قیمت محصولات ، نحوه ثبت سفارش و دریافت اطلاعات در مورد نوسانات موجود در بازار با متخصصین حوزه حبوبات در شرکت داریا تماس برقرار نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *