فرمول ترکیب نخود سه خان کرمانشاه با کیفیت با لیست قیمت روز سال ۹۹ در شرکت اینترنتی داریا قابل دریافت می باشد برای کسب اطلاع بیشتر با ما در ارتباط باشید.

نخود سه خان کرمانشاه چه ویژگی هایی دارد؟

نخود سه خان اصل دارای ویژگی هایی است که خریدار می بایست قبل از ثبت سفارش و اقدام به خرید خود از این ویژگی ها مطلع گردد تا در نهایت بتواند خریدی کاملا با کیفیت و مطمئن انجام دهند.فرمول ترکیب نخود سه خان کرمانشاه به شرح زیر می باشد.

  • سایز نخود در ابعاد ۷، ۸، ۹ میلیمتر می باشد.
  • ۵۰ یا ۶۰ درصد از نخود در سایز ۸ میلیمتر
  • ۲۰ درصد حدودا در سایز ۹ میلیمتر
  • مابقی در سایز ۷ میلیمتر می باشد.

چگونگی تشخیص نخود سه خان اصل

طبق فرمولی که در بالا گفته شد نخود سه خان با اندکی نوسان و تغییر در مقدار درصد ترکیبی آن دارای این سایزهای۷ و ۸ و۹ میلیمتر می باشد اما با این حال بارهای نخودی در سطح بازار هستند که با قیمتی ارزانتر نخود سه خان ناخالصی را به اسم نخود سه خان اصل به خریدار می فروشند.

در این مرحله است که می بایست با آگاهی کامل از خصوصیات این مدل نخود بار را مورد بررسی قرار داده و پس از اطمینان از اصل بودن آن اقدام به خرید نمایید. البته نقش شرکتهای معتبرحبوبات را در این زمینه نباید نادیده گرفت.

صرف آنکه اسم بار نخود، نخود سه خان اصل باشد باعث نمی گردد که این محصول تمام ویژگی نخود اصل را داشته باشد و ممکن است درصدی ناخالصی یعنی نخود در سایز ۶ میلیمتر را نیز داشته باشد.

همین امر ترکیب اصلی را بهم زده باشد و با هزینه ای کمتر این محصول را با اسم اصلی به شما بفروشند. با بهم خوردن فرمول اصلی نخود این ترکیب ناخالص و از حالت اصل بودن خارج می گردد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت حبوبات داریا
شماره موبایل: 09127496597
دفتر مرکزی تهران: 25917680-021
شماره فاکس: 43855680-021
پست الکترونیکی: DariaTrade1@Gmail.com
سامانه پیامکی: 50002204506
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید