تفاوت لوبیا قرمز ایرانی و قرقیز

قرمز ایرانی و لوبیا قرقیز چه تفاوتی با یکدیگر دارند؟ min

تفاوت لوبیا قرمز ایرانی و قرقیز به همراه لیست قیمت روز و همچنین دریافت راهنمایی جهت خرید و فروش لوبیا قرمز در سال 99 همراه حبوبات داریا باشید.

58886

کیفیت لوبیا قرمز ایرانی چگونه است؟

در بازار حبوبات ایران بطور کلی سه مدل لوبیا قرمز وجود دارد که شامل لوبیا قرمز اتیوپی، قرقیز و ایرانی می باشد که لازم به ذکر است که لوبیا قرمز اتیوپی کیفیت پایینتری نسبت به لوبیا قرمز قرقیز و ایرانی دارد. در ادامه به معرفی تیتروار لوبیا قرمز ایرانی خواهیم پرداخت:

  • سایز کوچک دانه های لوبیا قرمز نسبت به لوبیا قرمزهای دیگر
  • بوجار شده
  • دستچین شده
  • دانه های ریز و درشت نامتناسب با وجود دستچین بودن

دانه های لوبیا قرمز ایرانی مناسب برای خرید و فروش عمده می باشند و از لحاظ کیفیت پخت و مزه با لوبیا قرمز قرقیز برابری می کند در نتیجه قیمت این محصول از لوبیاهای وارداتی کمتر نمی باشد و با آنها برابری می کند و سود خوبی برای کشاورز و تولید کننده به همراه دارد.

تفاوت لوبیا قرمز ایرانی و قرقیز در میزان دستچین شدن و ظاهر آن می باشد با این حال قیمت لوبیا قرمز ایرانی با قرمز قرقیز تفاوتی ندارد.

کیفیت لوبیا قرمز قرقیز چگونه است؟

لوبیا قرمز قرقیز جز بهترین لوبیاهای موجود در بازار حبوبات می باشد که دارای کیفیت عالی و درجه یک می باشد و کاملا دستچین شده و دانه های یک اندازه دارد که از لحاظ ظاهری جز بهترینهای بازار می باشد.

بنابراین این محصول هم از لحاظ قیمتی و هم از لحاظ ظاهری برای بسته بندی مناسب است زیرا در دو مدل پولیش و معمولی در بازار موجود است که پولیش آن دارای ظاهری بسیار مناسب می باشد و البته برای فروش عمده با توجه به نیاز بازار نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

اگر بدنبال تامین معتبر برای لوبیا قرمز هستید و نیاز به دریافت مشاوره برای کسب و کار خود هستید می توانید با مشاورین متخصص شرکت حبوباتی داریا ارتباط برقرار نمایید و با دریافت اطلاعات کامل و بروز به کسب و کار خود رونق بخشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *