قیمت نخود کرمانشاه سال 1400

قیمت نخود 99

آیا می دانید صادرات نخود چه تاثیری در قیمت نخود کرمانشاه 1400 دارد؟ نخود کرمانشاه نیز یکی از اصلی ترین نخودهای صادراتی در سال 1400 می باشد. قیمت نخود کرمانشاه سال 1400 را به صورت روزانه دریافت کنید.

قیمت نخود کرمانشاه سال 1400

قیمت نخود سه خان

نخود به عنوان یکی از حبوبات پر مصرف در سبد غذایی خانوارها از گذشته تا به امروز همواره در شکل های مختلف خارجی و ایرانی و با انواع کیفیت ها تولید و عرضه می شود. یکی از قطب های تولید نخود در ایران کرمانشاه است که انواع نخود برای مصارف مختلف را به سراسر ایران عرضه می کند قیمت نخود کرمانشاه در سال 1400 با توجه به نوع نخود و کیفیت آن متفاوت است . اما آنچه اهمیت دارد یافتن عامل عرضه نخود کرمانشاه  با بهترین قیمت و کیفیت نسبت به سایر رقبا است. نخود وارداتی و ایرانی از طریق شرکت های معتبر به سراسر ایران ارسال می شود.

اکثر فروشگاه های مواد غذایی که حبوبات حجم اعظم فروش آنها را شامل می شود ترجیح می دهند از یک عرضه کننده معتبر برای خرید مراجعه کنند. مراکزی که تولید، واردات و فروش انواع مختلف نخود ایرانی و خارجی را ارائه می دهند. شما می توانید قیمت نخود 1400 را با مراجعه به سایت از صفحه قیمت حبوبات و یا ارتباط با واحد پشتیبانی از طریق شماره تماس های درج شده در سایت به دست آورید.

صادرات نخود کرمانشاه در سال 1400

مرغوبیت نخود کرمانشاه باعث شده مصرف این محصول نه تنها در بازار های داخلی بلکه در بازار های خارجی نیز مورد توجه قرار بگیرد. در همین راستا سالیان سال صادرات نخود به دیگر کشورها از جمله کشور های حاشیه خلیج فارس صورت می گیرد . اما بعد ها به دلیل بروز محدودیت های تحریم، صادرات نخود ممنوع و رفته رفته به صفر رسید. کاهش صادرات باعث شد کشور های دیگر جایگزین ایران در بازار های نخود جهانی شوند. اما بعد از آن در اواسط سال 98 بعد از پیگیری های جهاد کشاورزی مجددا صادرات نخود آزاد شد.

همچنین بخوانید
چه نخودی به افغانستان و پاکستان صادر می شود؟

صادرات نخود کرمانشاه درسال 1400 میتواند منبع درامد خوبی برای کشورمان باشد. چراکه ذائقه کشورهای حاشیه ای سال ها با طعم نخود کرمانشاه عادت کرده و این نوع نخود را ترجیح میدهند. آنچه اهمیت دارد این است که قیمت نخود کرمانشاه در سال نود نه نباید متاثر از وجود بازار خارجی برای آن باشد و افزایش قیمت آن به بهانه صادرات توجیه پذیر نیست.

یکی از روش هایی که خریداران داخلی  می توانند مناسب ترین قیمت نخود 1400 از نوع نخود کرمانشاهی را دریافت نمایند و انوع مختلف را با کیفیت های متنوع خریداری کنند مراجعه به عاملان فروش معتبر میباشد. شرکت حبوبات داریا به عنوان بزرگترین عرضه کننده نخود کرمانشاه به صورت عمده و فله در سال 1400 می باشد.

انواع نخود

انواع نخود داخلی

نخود های ایرانی از نظر کیفیت و سایز انواع گوناگونی دارند، که این عوامل در قیمت نخود 1400 تاثیر گذار خواهد بود. انواع این محصولات شامل موارد زیر است:

 • نخود لشکری
 • نخود تک خان
 • نخود دو خان
 • نخود سه خان
 • نخود چهار خان
 • نخود فلافلی

صادرات نخود و قیمت آن

58886

نقش صادرات نخود در قیمت آن

در باور عموم صادرات یک محصول می تواند بازار هدف آن را افزایش داده و در نهایت باعث افزایش قیمت نخود شود. در این مقاله به نقش صادرات نخود در قیمت آن اشاره میکنیم. از آنجایی که نخود کرمانشاه یکی از حبوبات مرغوب ایران است و مورد توجه دیگر کشورها نیز قرار گرفته است؛ بر همین اساس صادرات نخود در حال حاضر امکان پذیر خواهد بود. باید گفت صادرات نخود در سال 1400 نباید تاثیری روی قیمت نخود صادراتی بگذارد بلکه با تشویق تولید کننده ها می تواند کیفیت و حجم تولید را بالا ببرد.

استان کرمانشاه با داشتن 950 هزار هکتار زمین برای تولید نخود یکی از قطب های تولید نخود مرغوب محسوب می شود که می تواند نیاز داخلی و حتی صادراتی را براورده نماید.

همچنین بخوانید
قیمت روز نخود کرمانشاه در بازار

خرید نخود به صورت فله و سپس بسته بندی آن برای فروش در بازارهای داخلی و خارجی سود خوبی نصیب واسطه های ایرانی میکند. شما نیز به عنوان یک عامل فروش این محصول پر طرفدار می توانید با خرید عمده ای نخود فله نسبت به فروش آن اقدام نمایید.

انواع دیگر نخود در ایران

امروزه حجم وسیع نخود در بازار ایران را نخود های خارجی و وارداتی تشکیل داده است. از جمله نخود های وارداتی می توان انواع زیر را نام برد:

 • نخود روس
 • نخود هندی
 • نخود امریکایی
 • نخود آرژانتین
 • نخود ترکیه
 • نخود کانادا

قیمت نخود کرمانشاه 1400 به کشور صادر کننده آن بستگی دارد. برای دریافت قیمت نخود 1400 از نوع خارجی و یا داخلی بودن آن به صورت مناسب و مقرون به صرفه، مراجعه به مبانی فروش معتبر، عامل اساسی در تضمین سود شما از خرید خواهد بود. شرکت تولید کننده و وارد کننده حبوبات داریا مدتها است توانسته اعتبار خود را نزد خریداران حبوبات از جمله نخود کرمانشاه کسب نماید. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره قیمت نخود 1400 می توانید به صفحه قیمت حبوبات و نیز شماره تماس های موجود در سایت و یا شبکه های اجتماعی ما تماس حاصل نمایید.

6 پاسخ
  • iranhobobat گفته:

   وقت بخیر
   با توجه به کمبودهایی که در حال حاضر در بازار وجود داره قیمت نخود صعودی خواهد بود و در فصل برداشت احتمالا با اندکی کاهش قیمت مواجه خواهیم شد.

   پاسخ
 1. مهرابی گفته:

  درود بر شما
  من برای خرید ده تن نخود میخام بیام کرمانشاه. می تونم بیام کارگاه شما؟

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.